Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza lenso jant

dur melih ismail bize bi yardımcı olsun zaten yarın kar yağıcak maslağa geçemem herhalde 20 cm kar diyorlar :) haftaiçide işten vakit bulamam yine önümüzdeki cumartesiye sarkar...

bence 900 e cok pahalı bu jant.ben 1000 tl ye sıfır ayarında jant verıyorum lastıgıyle öle düşünün yani.bu jantın markası ne bu arada.

http://www.jantstore.com/urunlerimiz.asp?marka=10

lenso dc5 bu jantı achılles lastık ıle 1500 tl ye almıstım.gecen sene.ve super bı jant 900 e bence o sıyah jant pahalı ve de yanındakı kırmızısı zamnla atıcak.

eywallah hocam yanlız seninkiler 18 galiba herkes 17 al diyor 18 ibiza için fazlaymış... markasını bilmiyorum hiçte sormadım melih biliyordur markasını ???

Yok be Ogün pazarlıkla 850ye aldıgımızı düşünürsek jantları bence fiyat gayet uygun. Lenso ayarında bir jantmış, adam öyle dedi bana. Benim lenso'ları da ordan almıştım adamla muhabbetim var yani baya.

Kimse kimseye tipi güzel olan ve ağır olmayan jantı 700TL'ye vermiyo valla =)

eywallah hocam yanlız seninkiler 18 galiba herkes 17 al diyor 18 ibiza için fazlaymış... markasını bilmiyorum hiçte sormadım melih biliyordur markasını ???

18 takma ama bence o resmını koydugun jantı alıcagına gıt lenso al o benım dedıgım hem hafıf hem şık jant.o kenarındakı kırmızı cızgıler gıdınce ne yapıcan??

lenso jantınkendisi de güzel fiyatı da peki melihin bulduğu jant ne marka ve ağırlığı ne kadar bunlar öenmli..

arkadaşlar bu jantlar hakkında ne düşünüyorsunuz? başka bir konuda yazmıştım göstermiştim ama kimse görmedi sanırım.

Geri
Üst Alt