Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza kilit sistemi

arda

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,
ben de aranıza yeni katılanlardanım. 15 aralık itibarı ile İbiza Sytle 1.4 85 Hp modeline sahip olmuş bulunuyorum. sizlere sorum şu olacak kitapçığı okuduğumda bir özel kilit sistemi ve alarmdan bahsetmekte. hatta özel kilit yapılınca içerden bile açılamadığını belirtip uyarmışlar. ancak ben bir türlü bu sistemi aktif edemedim. yardımcı olursanız sewinirim.

onu servisten ayarlıyorlar ama arabanın içindeyken arabayı kumanda ile kilitlersen içerdende açılmıyordu sanırım onun dışında ilk bahsettiğin olay 20km/H hızı geçtiğinde kapıları kilitler stop edip kontak anahtarını çıkartıgında sadece sürücü kapısı açılır diğerleri kapı kolunu iki kez çekmeyle açılır yani birinci çekmende kiliti açar ikincide kapıyı açar

ya servisteyken kilit konusunu hiç bahsetmedi. kitapçıkta kumandadaya 1 ve 2 kez basmaktan falan bahsediyor. bir de yanıp sönen ışık var kapıda. gerçekten kumandaya ikinci kez basınca daha şiddetli bir ses çıkıyor. ancak o ışık hiç sönmüyor sürekli aktif.
bu arada tarsus plakan bi ilişkin var mı?

Tarsusluyum :) hemşeriyiz demek .... bu arada kapılar kilitliyken tek bastıgında sürücü kapısının kilidi açılır 2 kez bastıgında bagaj dahil 4 kapınında kilidi açılır o iki kez basma olayı o

ben başını yapamadım plakanın 33 sonunu yaptım:) neresinden peki _?
kiltlerken sorunum açarken ilk basmada hepsi açılıo nedense :)

senin aracın o özelliğini aktif etmemişler servise uğrarsan yaptırırsın Ankaradaysan Ata ya uğra Semih abi var orada o ilgilenir...

tarsusun yerlisiyiz anıt mahallesinde oturduk 20 seneden fazla şuan mersin Adnan menderes bulvarında oturuyoruz sen neresindesin tarsusun

biz de yerlisiyiz cetvel tarafındayız ama ben 2002 den beri dışardayım okul fln. annemler hala orda . ben de 3 yıldır ankaradayım. ata ile tlfla görüştüm hafta içi bi ara gelirsen yardımcı oluruz dediler. bu işlemin maliyeti ne olur biliomusun ? hatta ben aynaları da anahtarla kapamayı yükletmeyi düşünüyorum

onu yükletemiyorsun biz adanada çok denedik onu olmuyor kapı kilitlerine bağladık araç 20km/H hızı geçtiğinde aynalar kapandı:) bizim arabda o özellik yok..

bu arada ona hiçbir servis para almaz ama sen Semih abiyi gör yinede o yardımcı olur para isterlersede ama zannetmiyorum böyle birşey için para almaz hiçbir servis... bu arada tarsus küçük hepimizin mutlaka biryerden vardır tanıdıgı soyisim neydi senin?

hımmm sanırım zorunluluk oldu servise gitmek ama haftaiçi çıkamıyorum :( işnedeni ile.

akbal ile içgörenin arasındaydı bizim evimiz köksalların villasının 3 blok ilerisi. bende içgörende okudum Cengiz topel mezunuyum 2004 de ama sen 2002 mezunusun galiba ha bide FM bizim ortak mekan olabilir eğer akbal mezunuysan:)

Geri
Üst Alt