Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza direksiyon soyulma

Benimde Soyulma var Aynı Şekil aklıma Çeşit Çeşit Fikirler Geliyor Son Gelen Fikirde Plasti Dip ile Kaplamak Yapıp Denemek Lazım Nasıl Olsa Sökümü Kolay :)

aynı sorun benim toledoda oldu önce 0 zımpara ile soyulan bölgeyi çok derine inmeden zımparaladım daha sonra STİLL DERİ ayakkabı boyasıyla renk tonu dolana kadar 5 6 kat geçtim üzerinden 1 2 gün sonra birdaha 1 2 kat geçtim gayet güzel oldu. Birde isterseniz cila atın sonra üzerine daha dayanıklı olur. ( kaplatma ücretleri uygun fakat ben pek sök tak işini sevmiyorum o yüzden bu daha rahat oluyor :) ) [MENTION=716]koray.cano[/MENTION]

selam arkadaşlar dün doğuştan arayıp direksiyonun garantiden karşılanacağını söylediler herkese teşekkürler

olayi tuketici mahkemesine tasidiniz diye mi cark edip kullanici hatasi dedikleri seyi garanti kapsamina aldilar.

Arkadaş lar bişi sorucam benim 2007 dizel ibizanda kalkiş larda direksiyon cok titriyor neden olabilir sizce ? Saygilar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt