Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza direksiyon soyulma

abi bu ilandaki resimdeki dikisler terzi gibi dikmis resmen koray yapma burada bence maslak sanayide bnm direksiyonu kaplatmistim ben bnmkide soyulmustu 100 liraya adam fabrikasyon gibi dikmisti

o bahsettiğimi bulamadım zaten..bu da harbiden kötüymüş

Mrb;
Aynı sorun benim direksiyonda da var bende nasıl bir çözüm bulsam diye düşünüyorum.Kaplatmatma ne kadar sağlıklı uzun ömürlü tartışılır.

xx

selam arkadaşlar benimde direksiyonda souylmalar başladı 2012 model ibiza copa 13300 km de doğuş kullanıcı hatası diyor yasal olarak bir işlem yapılamazmı

Ne yazıkki doğuş böyle durumlarda hatayı kendisinde değil kullanıcıda görüyor. Tüketici mahkemesine verebilirsiniz.

daha bir senelik arac. ne gibi hata yapmissinizda soyulmus direksiyon soylediler mi acaba?

terli ellerle yada kremli ellerle kullanmışız bunu kullanıcı hatası diyorlar böyle bişeyde yok zaten o kadar dikkat ettiğim halde bu durum ortaya çıktı bende dilekçemi hazırladım tüketici haklarına vericem bakalım ne olacak bilgi veririm bu konuda aynı sıkıntıyı yaşayıp yasal işlem başlatan varsa bilgi paylaşsın arkadaşlar

terli ellerle yada kremli ellerle kullanmışız bunu kullanıcı hatası diyorlar böyle bişeyde yok zaten o kadar dikkat ettiğim halde bu durum ortaya çıktı bende dilekçemi hazırladım tüketici haklarına vericem bakalım ne olacak bilgi veririm bu konuda aynı sıkıntıyı yaşayıp yasal işlem başlatan varsa bilgi paylaşsın arkadaşlar
öncelikle geçmiş olsun der formumuzun kuralları gereği üyelerimiz bölümünden sizi tanımak isteriz...

Geri
Üst Alt