Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza cupra

koray.cano

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar sırf merak ettiğimden soruyorum yoksa çatlıcam :D

bir araba sitesinde arama yaptığım zaman leon cuprada buluyorsun leon fr da buluyorsun peki ibiza cupra yada ibiza fr neden bulamıyoruz :s 2009 yada 2010 kasa olmıcak 2003-2007 arasındakı modellerde bulamıyorum :(

Çünkü Ibiza Cupra diğerlerinden çok daha değerli bir araç. Hele birde Cupra TDI ise..

koray'cım Fr yada cupra bulamıyosan kendi aracını (görsel de olsa) sen yapacaksın.En güzeli böyle olur zannedersem :)

TR'de bildiğim kadarıyla 6 tane var zaten Ibiza Cupra bi önceki kasa..
velakin şuan Erya'da 13K Lira'ya Cupra2 var..

Istedıgın modelde Cupra Tdi suan TR de 4 tane var koray.3 ununde sahıplerının tanıyorum cok nıyetlıysen konusuruz ama 35 lıranın altına ınmez hıc bırı haberın olsunn :) 4. olan ıse satmaya hıc mı hıc nıyetı olmayan b abının.Zaten baska da yok TR de.Onun yerıne Tdi sport alabılırsın,aynı motorun 130 luk versıyonu,enjektor,turbo ve ıntercooler farkları var.Onun dısında dısını cupra gorunumu yapman cok zor bsey degıl,onların fıyatlarıda daha uygun zaten.B ara bunların dısında 2001 ıbıza cupra 1.8t vardı 2 tane ılanı olan onlarda kalkmıs zaten

3 gun oncede cadede gordum benim kasadan cupra vardi aksami gittim internete baktim hic bi tane satan yok :) o zaman mustafa abinin dedigi gibi gorselde kendim bisiler yapcam.

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

Istedıgın modelde Cupra Tdi suan TR de 4 tane var koray.3 ununde sahıplerının tanıyorum cok nıyetlıysen konusuruz ama 35 lıranın altına ınmez hıc bırı haberın olsunn :) 4. olan ıse satmaya hıc mı hıc nıyetı olmayan b abının.Zaten baska da yok TR de.Onun yerıne Tdi sport alabılırsın,aynı motorun 130 luk versıyonu,enjektor,turbo ve ıntercooler farkları var.Onun dısında dısını cupra gorunumu yapman cok zor bsey degıl,onların fıyatlarıda daha uygun zaten.B ara bunların dısında 2001 ıbıza cupra 1.8t vardı 2 tane ılanı olan onlarda kalkmıs zaten

Üstad bana 1.8 180 hp olani lazim dizel işimi gormez .. Ama fiyatlarida baya ucukmus :)

Geri
Üst Alt