Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza cupra

3 gun oncede cadede gordum benim kasadan cupra vardi aksami gittim internete baktim hic bi tane satan yok :) o zaman mustafa abinin dedigi gibi gorselde kendim bisiler yapcam.

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

Üstad bana 1.8 180 hp olani lazim dizel işimi gormez .. Ama fiyatlarida baya ucukmus :)

UU 313 plakalı sıyah Tdi Cupra gordugun buyuk ıhtımal,bızımkı o ıste:) bu arada mk3 1.8 t bulmak ımkansız gıbı bsey.Dogrusu ben b tane mk4 1.8 t FR gormstum senın kasa normal sartlarda TR ye getırmedıler bu kasanın benzınlısını ama belkıde ozel olarak adam gumrugunu flan verıp almıstır

Karıstırmayın abıcım eryadakını flan onun sahıbı var kımse salca olmasın ;)

bu bi onceki ibiza cupra varmı 1.8 T olan ben ne gordum ne duydum cok guzel bi araç oda...

Koray dün bağdat caddesinde gazlayan mavi ibiza senmiydin :) Güzel sesi varmış :)

Ben bugün narcityde mk4 FR ibiza gördüm (benzinmi dizelmi bilmiyorum). Kum grisi 06 plakalı.

Geri
Üst Alt