Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hot hatches :)

Çok güzel video olmuş ya. Özellikle bagaj sahneleri :D

Konu performans ve yol tutuş oldugunda Golf GTI bu araçlardan bir gömlek altta kalır ama iş güncel hayatta kullanıma geldiğinde her zaman ki gibi VW yine daha başarılı.

R26R'ın sürüş dinamikleri ve motoru çok çok başarılı bulunuyo mesela. Keza RS'in en iyi yol tutan önden çekişli araçlardan biri oldugu kesin. Bu karşılaştırmada aslında RS yerine Focus ST olmalıydı Golf GTI'ın rakibi...

Çok güzel video olmuş ya. Özellikle bagaj sahneleri :D

Konu performans ve yol tutuş oldugunda Golf GTI bu araçlardan bir gömlek altta kalır ama iş güncel hayatta kullanıma geldiğinde her zaman ki gibi VW yine daha başarılı.

R26R'ın sürüş dinamikleri ve motoru çok çok başarılı bulunuyo mesela. Keza RS'in en iyi yol tutan önden çekişli araçlardan biri oldugu kesin. Bu karşılaştırmada aslında RS yerine Focus ST olmalıydı Golf GTI'ın rakibi...

gti ı diğerlerine göre farklı kılanda zaten bu kullanışlılık melihim :) oradaki megane ile focusu günlük hayatında kullanamazsn. ama bir gti ı her şekilde kullanırsın buradaki mesaj :)

yanlz gti ad yükleme sahnesinde koptum ya adam kolileri koydu sonra kendide girdi içeri kapattı :D

Aynen dediğin gibi. Megane'ın içinde bar'lar filan var mesela :D RS'in de radyosu filan olmayabilir :D

Adam girdi bi de üstüne kapadı ya dediğin gibi bagajı, diğeri de sinirden kutuyu parçaladı artık :D

ben herne olursa olsun focusu tercıh ederım nedense ayrı bı guzel gelıyor bana 2.5 turbo falan guzelyanı :D

Megane göstermeyin bana ya.. :D :D

ancak MeganeRS çok sağlam.. ;)

Megane göstermeyin bana ya.. :D :D

ancak MeganeRS çok sağlam.. ;)

hanı gercektenkı vıdeoda zaten kanıtlanmıs yol zevklerı bakımından hepsınden ustun :... bugun fifth gearda izledim tiff needle diyor direk clio 197 bence en eglenceli en zevk veren araçlardan biri diye :S:S biz burnumuzu kıvıralım :D inglizler biliyor işi herşeyin marka olmadıgını :D

Facebook um yok onun için izleyemedim ama yorum yapıcam :) :

Megane R26R kesinlikle günlük kullanımda zarar bir araba. Yalnız beim tercihim Focus olurdu. Neden?

1. Golf e oranla kullanışlılığı daha kötüde olsa, mükemmel performansı o açığı kapatıyor. Yine kullanışsız bir araba değil.

2. Kullandığı 2.5T motor aslında modlu bir volvo motoru

3.Kalite olarakta golften çok aşağıda değil bence. Özellikle son kasa..

Geri
Üst Alt