Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hot hatches :)

hanı gercektenkı vıdeoda zaten kanıtlanmıs yol zevklerı bakımından hepsınden ustun :... bugun fifth gearda izledim tiff needle diyor direk clio 197 bence en eglenceli en zevk veren araçlardan biri diye :S:S biz burnumuzu kıvıralım :D inglizler biliyor işi herşeyin marka olmadıgını :D

Clio197'yi basit bi yapıya sahip olduğu ve iyi yol tuttuğu için seviyolar..
bi video vardı ST ile Clio197'nin dağlara tırmanıyolardı..ST gücüyle ufak bi düzlükte farkı açıyodu ama virajlarda arka tamponundaydı..ve yolun sonunda da arada hiç fark olmadan tamponunda bitirmişti..baktım bulamadım şimdi..

Facebook um yok onun için izleyemedim ama yorum yapıcam :) :

Megane R26R kesinlikle günlük kullanımda zarar bir araba. Yalnız beim tercihim Focus olurdu. Neden?

1. Golf e oranla kullanışlılığı daha kötüde olsa, mükemmel performansı o açığı kapatıyor. Yine kullanışsız bir araba değil.

2. Kullandığı 2.5T motor aslında modlu bir volvo motoru

3.Kalite olarakta golften çok aşağıda değil bence. Özellikle son kasa..

ne gibi zarar bi araba Alp..
bundan 2.5 sene öncesine kadar bi arkadaşımda vardı buz mavisi Megane RS her gün sorunsuz kullandı yaklaşık 2 sene..arabasıyla tek derdi vardı o da turbo timer takamıyodu araçta kontak olmadığı için daha doğrusu kartlı olduğu için sistem o zamanlar..

Clio197'yi basit bi yapıya sahip olduğu ve iyi yol tuttuğu için seviyolar..
bi video vardı ST ile Clio197'nin dağlara tırmanıyolardı..ST gücüyle ufak bi düzlükte farkı açıyodu ama virajlarda arka tamponundaydı..ve yolun sonunda da arada hiç fark olmadan tamponunda bitirmişti..baktım bulamadım şimdi..

ne gibi zarar bi araba Alp..
bundan 2.5 sene öncesine kadar bi arkadaşımda vardı buz mavisi Megane RS her gün sorunsuz kullandı yaklaşık 2 sene..arabasıyla tek derdi vardı o da turbo timer takamıyodu araçta kontak olmadığı için daha doğrusu kartlı olduğu için sistem o zamanlar..

Yiğit Megane RS demedim Megane R26R dedim :)

videoda gti ın rengi süper. ölmeden banada nasip olr inş.

Geri
Üst Alt