Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayvan sevgisi..

Floydian

Kayıtlı Üye
Hayvanlara karşı ilgi ve merakınız varmıdır? Varsa hangi hayvan türü? Beslediğiniz bir hayvan türü varmı?

Bugün tesadüfen Serhat (Leonrider) abinin tam bir balık hayranı olduğunu ve balıklar beslediğini öğrendim. Birlikte bir petshop da gezdik. Konu burdan aklıma geldi.

Bazı insanlar hayvanlara karşı soğukturlar ve iğrenebilirler böyle isenizde çekinmeyin, konuyu cevaplayın :)

Hayvanlar güzeldir, severim ben şahsen. Daha önce kuş, balık, köpek ve hamster beslemişliğim var. Bir sürü kediyle (10 civarı) aynı evde yaşamışlığımda var kısa dönemler olarak :).

Bunlar arasında en sevdiğim hayvanım hamsterımdı, onu da kaybedince yeni birini sokmadım hayatıma. Ama kendimi bi sabitlersem safkan bir alman çoban köpeği beslemek istiyorum.

Severim :) Daha önce evde güvercin beslemişliğim var :D 2 adet geldi 4 adet gitti :) Bir köpeğim olsun isterim ama dairede beslemekte istemiyorum açıkcası :( ilerde Allah bahçeli güzel bir nasip ederse süper olur.

Rottweiler cinsi bir köpeğim vardı adı Reis hala unutamıyorum yeni sahibine verdiğimde ağlamıştım...

Rottweiler cinsi bir köpeğim vardı adı Reis hala unutamıyorum yeni sahibine verdiğimde ağlamıştım...

:(:(:(:(:(

Doukan 96 ila 99 yılları arasında Ingilterede yaşadık ailecek. Orada bir kedimiz vardı. İsmi Tüylü idi. İngiltereden ayrılırken başka bir aileye vermek zorunda kalmıştık. Ben kardeşim annem hüngür hüngür ağlamıştık verirken..

bzimde cangomuz vardı..
safkan bir alman kurdu
onun kadar gercek bir alman kurdu hıc gormedım hayatımda

onun dısında evımızden cok kopek kuş balık geçti ama hıc onun gıbı etkısı buyuk olmadı..
cango bı taneydi.

kanarya var fenerli:D:D:D
2-3 tane de balık var:)

3 yaşında secereli eğitimli alman Kurdum var, birde 2 yaşında ****ttish Fold kedim var

Geri
Üst Alt