Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayvan sevgisi..

koraybilge

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,460
Puanları
38
valla bide işte yıllardır beslediğimiz bi korayımız var :D Birayla besliyoruz masrafsız hayvan litrelik skoll alıyorum her gün 2 tane :D gökhanla birlikte besliyoruz :D

haşerat-ül böcek tarım ilacı paklar seni bu saatten sonra:D
 

Floydian

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,978
Puanları
48
hepsini çok severim, hatta bazen insanlardan daha çok.. Saçma geliyor ama tüm hayvanlar verilen değeri, sevgiyi anlarlar. En nankör denilen kedi bile öyledir..
Ben çok hayvan besledim.. Doberman'ım, rottweiler'ım (öldü :( ), samoyed'im (bir çeşit sibirya kurdu), napoliten mastiff'im oldu.. Ayrıca papağan, bir sürü balık ve hatta yılan bile besledim.. 4 yıldır da persian cinsi bir kedim var, görüp de (kedilerden nefret edenler dahil) sevmeyen çıkmadı bugüne kadar :)
Bence hayvan sevgisi insana çok iyi geliyor. Bugüne kadar hayvan beslememiş, sevmeyenlere tavsiyem küçük de olsa bir hayvan besleyin;özellikle de yavru bir kedi veya köpek alarak başlayın buna. Gerçekten çok farklı olduğunu göreceksiniz.. Eve gelince kapıda sizi karşılaması, onu mutlu ettiğinizde tüm sevgisiyle onun da sizi mutlu etmeye çalışması, hastalandığınızda üzüldüğünüzde hep yanınızda olduğunu hissettirmesi.. Bunlar yıllar süren çabalarla edinilen dostluklarda yaşanıyor ancak.. Umarım herkes bir gün bu duyguları tadar.. :)

Çok güzel yazmışsınız teşekkür ederim. Benimde bir İran (Persian) kedim var. 6 yaşında. Birde Golden Labrador cinsi Cookie isminde bir köpeğim vardı. Bu yıl kaybettim :(
 
Üst Alt