Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

happy 3 friends mk4!!!

ne kıskanacam bilader ala alaa :D tamam bu arkadaşlar görgüsüz dedik onlar güncel çekebilirler nooorrmal :D ama dostum tamam sana şimdi gerçeği söylemek zorunda kaldım biz sana moral vermek için yorum yaptık o kadar masraf etmişin moralin bozulmasın istedik.. yani şeker beyazı aracını zımparalatmış gibi mat yapacağını ne bilelim :D:D:D:D:D

koptum ha:D:D:D

lan ne görgüsüz adamlarsınız tamam anladık arabalar güzel.. Allah kaza belada vermesin..

sen bı kere hıc konusma acayıp uyuzum sana akıllı ol ona gore bulusma gununden berı ekıyosun ekıyosun falan ne ayaksın??

walla gelsen senınde arabyı aramıza alıp cekerdık malı.....

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

konu sahıbıyım bos konusmayın konumda resımlere bakın yorum yapın arabnızı cızerım.ister kaplama olsun ıster boya ustune anahtar ıle sole bı boydan boya..........

gereksiz cümleler...lütfen kitlensin konu...rica ediyorum...ltfen !!!!!!!!!!!!! :)

ya abı adamları hem arıyoruz hem herseyde hbr verıyoruz bı hatun korkusudur gay oldular ya:)hahahahahaha

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:46 ----------

gereksiz cümleler...lütfen kitlensin konu...rica ediyorum...ltfen !!!!!!!!!!!!! :)

onu bıtek ben ısterım mert hahahahaha

mehmetalı bey ole msnden bana atar yapmakla olmuor bu ısler gel burda konus ektın bulusmaya gelmedın levent abının sana selamı varmıs anladın sen:D

sen bı kere hıc konusma acayıp uyuzum sana akıllı ol ona gore bulusma gununden berı ekıyosun ekıyosun falan ne ayaksın??

walla gelsen senınde arabyı aramıza alıp cekerdık malı.....

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

konu sahıbıyım bos konusmayın konumda resımlere bakın yorum yapın arabnızı cızerım.ister kaplama olsun ıster boya ustune anahtar ıle sole bı boydan boya..........

olum ne ekmesi cuma gelemdim tamam .. ama mehmetin geldiğinde aradım sizi yok sanayiye gidiyoz yok gölbaşına gidiyoz yok panoraya gidebiliriz.. bi yerde durmadınız ki gelelim siz benden kaçtınız.. en son arda arayacaktı nereye gittiğinizi hala arayacak ARDA!!!

şaka maka ne çok kişi ekmiş yaw

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

ama mali o mehmetin geldiği gun ben bile geldim guzel yatagımdan kalkıp:D

Geri
Üst Alt