Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
LAVATO var 4 gun oldu taktıralı Kayseride Radar mühendisliğe taktırdım.Çok memnunum gayet güzel oluyor tabi klima açınca biraz cekişten düşüyor ama okadar da olsun .Koltuk arkasına ince taktırdım 33-35 litre falan lpg alıyor.tavsiye ederim

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

LAVATO var 4 gun oldu taktıralı Kayseride Radar mühendisliğe taktırdım.Çok memnunum gayet güzel oluyor tabi klima açınca biraz cekişten düşüyor ama okadar da olsun .Koltuk arkasına ince taktırdım 33-35 litre falan lpg alıyor.tavsiye ederim

Abiler kardesler kankiler:) ben lpg taktirmayi dusunuyorum ve gordugum kadariyla brc on planda sizlerdende bi fikir alayim dedim brc taktirman karakacanim icin dahami iyi olur yoksa brc den daha iyisi varmi ben karakacanimin ustune titriyorumda:)

Abiler kardesler kankiler:) ben lpg taktirmayi dusunuyorum ve gordugum kadariyla brc on planda sizlerdende bi fikir alayim dedim brc taktirman karakacanim icin dahami iyi olur yoksa brc den daha iyisi varmi ben karakacanimin ustune titriyorumda:)
var prins :eek:key:

Merhaba 2012 ibizama kit taktiracam ama kafami cok karistirtilar antalyadan yardim lutfen acil

Bu konuda öncelikle Mevlüt arkadaşımıza teşekkür ediyorum :eek:key:. Forumdaki detaylı yorumları ve tavsiyesi üzerine 4 ay önce aracıma Lovato lpg kiti taktırmıştım. Geçen süre zarfında öncelikle performansından sonra sessizliğinden çok memnunum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım çok şükür, inşallah bundan sonra da yaşamam. Tabi marka kadar ustanın da işin ehli olması çok önemli bu konuda bunuda unutmamak gerek.

merhaba bende lavato takırmayı düşünüyorum nerde taktırdınız yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar yeni kasa ibiza için en uygun en sorunsuz çalışan yani ibizanın motorunu üzmeyecek lpg markası acaba nedir.

LPG kullanmıyorum ama takacak olsam Prins ten başka olmaz dı... :)

seat ibiza 2008 model.önce brc taktım.uyum sağlamadı şimdi landirenzo taktım.10 numara seside brcden daha sessiz idda ederim.brc taktırıp rölanti sorunu yaşarsınız benden solemesi. özellikle 100 hp araçlarda sıkıntı oluyo.varsa yoksa landirenzo.garanti sonrası enjektör arızalarında sadece arızalı enjektör değiştirilip maliye çok daha aza halledilebiliyor.buda dip not.diğerlerinde bole değil grup olarak değişiyor brcde filan.

Geri
Üst Alt