Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncel Vag-Com Özellikleri

vay bensız ha la bısey demıyom sananeyse sende olduysa bendede olur :eek::eek:bu arada kapıları kılıtlerken farların yanmasıda aku kutup baslarını sokunce oluyormus sellektorsuz
La 1 aydır kablonun gelmesini bekliyordum elime geçtiği gibi soluğu arabada aldım :D Geldiğinde seninkinede bir el atacaz artık tabikide :D Akü kutup başını sökmedende yaparız onu :D

Ulan bu servisler adamı ayakta uyutuyor yaa. Adamlara 2 hafta önce servise gittiğimde sordum. Bana herşeyi açık geliyor zaten. Bu modellerde yok falan dediler. Bu leaving home ve welcome modu için. Ne sahtekar insanlar var ya. Ya ayar yapmayı bilmiyorlar ya da işlerine gelmiyor.

Servisin elinde Vag-Com bile yok Vas diye bir cihaz var ve böyle şeylerden haberleri bile yok. Bende serviste söyledim bunları, ellerindeki cihaz ile baktılar bulamadılar böyle bir şey o zaman bu özelliklerin bu araçlarda olmadığını ileri sürdüler :D Bi ara gidip gözlerine sokacam bu açtıklarımızı :D Kısaca kesinlikle yapmayı bilmiyorlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Güzel bir haberim var. Welcome mode donanımsal olarak mevcutmuş. Bugün Ender Elektronik'e direksiyon için uğradığımda onu da açtı Metin abi. Kablom olmadığı için kendim yapmadım ama forumları birazcık kurcalarsam bulurum yine sanırım. Welcome mode bütün ibreler aşağı indiği taktirde kontağı yeniden çevirdiğinizde çalışıyor. Bilginiz olsun.

İlgili video:

Bu iyi Oldu ;)

Ulan bu servisler adamı ayakta uyutuyor yaa. Adamlara 2 hafta önce servise gittiğimde sordum. Bana herşeyi açık geliyor zaten. Bu modellerde yok falan dediler. Bu leaving home ve welcome modu için. Ne sahtekar insanlar var ya. Ya ayar yapmayı bilmiyorlar ya da işlerine gelmiyor.

Bilmiyorlar.Hepsi bu.

welcome mode olayını hallettim bende güzel oldu :)

Bugün biraz aracı kurcalayım dedim,
vag-com ile hız limitörününde kaldırılabileceğini duymuştum,
İlk başktaki motor ile ilgili bölümde:
Static max. speed limit: 190 Km/h
Individually adjustable max. speed limit: 190 km/h

değerlerine yeni değerler girip do it! tıklıyorum şöyle bir yazı çıkıyor:
Controller accepted the request.
Will now read the channel again

Birde şöyle bir seçenek vardı:
Activation of static max. sped limit >>> OFF
Bunuda ne olduğunu bilmeden ON olarak değiştirdim sonrasında geri alıp OFF yapmak istediğimde de şu hatayı veriyor:
Conditions not correct or request sequence error

Araç şu an gayet normal ama umarım bir şeyleri bozup hızı 190a sınırlandırmamışımdır. Açıkçası ne yaptığımı bilmiyorum :D

Bu arada TSC yide aktif ettim sert bir kalkış yaptım direksiyon sağa sola falan kaymadı düz bir şekilde ilerlemeye devam etti araç. Öncesinde hızlı kalkış yapıp direksiyon tepkisini test etmemiştim..

biz de bugün [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION] in katkılarıyla :) welcome mode, coming home, deponun alabileceği boş yakıtı ve geri vitese takıldığında ortada çıkan bilgi ekranı olayını sonunda hallettik, aşağıda son hallerini bulabilirsiniz, fakat malesef geri vitese takıldığında mirror down olayını beceremedim, onu tekrar ayarlamayı deneyeceğim..

Deponun boş kısmını gösteren bilgi ekranı ;

20130306_182311.jpg

Geri vitese takıldığında rcd 310'da çıkan yaklaşma göstergesi;

20130306_182243.jpg

ve tabiki welcome mode :)

tabi bunun yanında araçla sert kalkış yapılması durumunda direksiyonun kaymaması gibi olan özellikleri de açtık :)

Ekli dosyalar

• 20130306_182311.jpg
    20130306_182311.jpg
    64.6 KB · Görüntüleme: 89
  • 20130306_182243.jpg
    20130306_182243.jpg
    66.4 KB · Görüntüleme: 78
Deponun boş kısmını gösteren bilgi ekranı ;

Ekli dosyayı görüntüle 9817

tabi bunun yanında araçla sert kalkış yapılması durumunda direksiyonun kaymaması gibi olan özellikleri de açtık :)

Bu zakit gostergesi olayini nasil actiniz acaba? Bende actim ama ekranda boyle bir sey belirmiyor, eksik bir sey yaptim sanirim??
Ayna olayi bende de ayni sekilde oldu. Sanirim onun icin ayna uzerinde bir donanimda gerekiyor. Hafizali koltuk olmasi lazim gibisinden bir seyler duymustum. Duymamista olabilirim :D

ibizada olmuyor mu bu illa leonmu olması gerek : ))

Arkadaşlar bugün kablom geldi. Sürüm 11.11.3. Kullandığım laptopta vista 32 bit yüklü. Kabloyu takacağım yeri açana kadar 10 dk uğraştım. Dikkat edin kapağın ayaklarını kırabilirsiniz. Ekim başında aldığım FR'ım da welcome modunu açamadım. @Çöllü. Channel Staging seçiyorum ama new value kısmında "channel not available" yazıyor. Kaç kere denediysem olmadı. Uzun yaktığında sislerin sönmesi Leaving home konfor sinyallerinin sayısı açıp kapamada öten buzzer hepsini açtım. Yalnız kilidi açtığımda sislerle sanırım gündüz farı yanıyor nasıl oldu anlamadım. İyi mi kötü mü bilemiyorum. Buzzer ın sesi biraz kulak tırmalayıcı pek hoş değil. Mirror down olayını da açtım ama denemedim. Birazdan deniyecem inş hepsi olmuştur. Ama beni en çok üzen welcome modunun açılmaması oldu.... Ayrıca herşey yolundayken bir anda USB Library version 03.01.19 bulunamadı diye bi uyarı verdi. Diğer porta takıp options tan ayarladım oldu. Sizim başınıza da gelebilir. Ağlama sileceği ve ambians ayak altı ışıkları bizde var mı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim? Bide Emergency brake flashing via turn signals lights böyle bişi daha aktif ettim. Yorumlarınızı bekliyorum. Eksik yaptığım bişey oldunu onu da bilmiyorum. :S

Geri
Üst Alt