Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Merhaba,

Hayir herhangi bir yazilimsal degisiklik yapilmadi. Kod ile aktivasyon yapildi diye biliyorum.

Sizin yazilim daha guncel gorunuyor. Full link icin gelistirme konusu tamamen yalan. Boyle bir sey yok, oyle olsa bizim araclarda nasil yapildi o zaman ?

Benim arac;

Ekli dosyayı görüntüle 22719
Arkadaşın araç plus muhtemelen. Parça kodları onlarda farklı oluyor.

Arkadaşlar aracı sattığım için multimedya sistemini satılık forumunda ilana koydum. İlgilenen bakabilir.

Mesaj sayısından dolayı galiba ilanım onaylamamış. Dileyen özel mesaj atabilir. Daha önceki mesajlarımda malzemeler belli zaten.

2021 fr ateca alacağım şerit takip 9.2 inc multimedya vs var fabrika çıkışı.Navigasyon hayalet ekrana yansıtılıyormu o ekranlarda?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: vwr
2021 fr ateca alacağım şerit takip 9.2 inc multimedya vs var fabrika çıkışı.Navigasyon hayalet ekrana yansıtılıyormu o ekranlarda?

Navigasyon konusu lisans ile alakalı bildiğim kadarıyla. Yeni leon, ateca veya tarracolarda hiç açık görmedim bu zamana kadar. Dışarda 600€ lisans ücreti ile açıyorlardı.

Opsiyon listesinde belki artık açık getiriyorlardır. Ama bence ateca satıp atrca almak son derece mantıksız. İstediğiniz kadar doldurun arabayı sonuçta araç aynı. Tiguan’a yükseltin derim.

Valla hocam bugün son kararımı verdim nardo gri elegance tiguanı 860 a fixledim paramı çektim hazır şuan tek isteğim aracımın satılması biran önce satmam lazım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Fabrika çıkışı navigasyon olmaması gerekli eğer var ise optik kablo ile aktarılır
Araçlar ülkelere göre değişik yazılımlar ile geliyor mevcut sistem yüklü oluyor zaten o yüzden yapılır

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt