Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Merhaba,

Araclariniza hic yazilim guncellemesi yapildi mi ?

Bu infotainment sistemi ile ilgili bir guncelleme geldi mi araclara ?

Arkadaşlar merhaba,
Aracım Leon MK4 ancak bölümü olmadığı için buraya yazıyorum, sanırım Ateca ile Leon yeni kasanın problemi aynı. Aracı yeni aldım full linki aktifleştirmeye çalışıyorum ancak anladığım kadarıyla yetkili serviste dahi aktifleştiremiyoruz, konuyu elimden geldiğince inceledim kimi arkadaşlar çözebilmişler galiba sorunlarını.
Aktivasyon konusunda yetkili serviste çözüm bulabilen var mı, ya da dışarda yaptırabilenler var ise nerede ne kadar bir ücrete yaptırdılar?

Arkadaşlar merhaba,
Aracım Leon MK4 ancak bölümü olmadığı için buraya yazıyorum, sanırım Ateca ile Leon yeni kasanın problemi aynı. Aracı yeni aldım full linki aktifleştirmeye çalışıyorum ancak anladığım kadarıyla yetkili serviste dahi aktifleştiremiyoruz, konuyu elimden geldiğince inceledim kimi arkadaşlar çözebilmişler galiba sorunlarını.
Aktivasyon konusunda yetkili serviste çözüm bulabilen var mı, ya da dışarda yaptırabilenler var ise nerede ne kadar bir ücrete yaptırdılar?

Merhaba,

Yetkili servis cozum bulamiyor ve bulacagini sanmiyorum. Nerdeyse 2 yildir bu sorun var. Beylikduzu custom auto Mevlut usta ya da ender elektronik ile gorusup sorabilirsiniz. Yeni ateca icin ben ender’de aktivasyonu yaptirmistim.

Merhaba,

Yetkili servis cozum bulamiyor ve bulacagini sanmiyorum. Nerdeyse 2 yildir bu sorun var. Beylikduzu custom auto Mevlut usta ya da ender elektronik ile gorusup sorabilirsiniz. Yeni ateca icin ben ender’de aktivasyonu yaptirmistim.
Anladım hocam. Ender elektroniği aradım sordum 680 euro fiyat verdi, inanılmaz bir fiyat. Beylikdüzü custom auto da mı bu şekilde acaba.
Ayrıca dışardaki firmalardan bir şekilde çözüm çıkarken yetkili servislerden ses çıkmaması akıl alır gibi değil.

Anladım hocam. Ender elektroniği aradım sordum 680 euro fiyat verdi, inanılmaz bir fiyat. Beylikdüzü custom auto da mı bu şekilde acaba.
Ayrıca dışardaki firmalardan bir şekilde çözüm çıkarken yetkili servislerden ses çıkmaması akıl alır gibi değil.

Welcome to seat hocam. :) Seat’in ulkemizde izledigi musteri memnuniyeti politikasi yerlerde. Normalde su durum bir avrupa ulkesinde yasansaydi muhtemelen tum sorunlu araclarin multimedia’si bir ust versiyon ile ucretsiz degistirilirdi. Tabi bu durumun en buyuk sorumlularindan biri dogus oto. Sacma sapan ve sorunlu basic mib 3 yerine araclari full link acik 9.2” mm ile siparis edebilirlerdi. Hayir isin enteresan tarafi hala bu sorunlu cihazlarla geliyor yeni araclar … Bir daha asla seat almayacagim sahsen.

Bendede ateca vardı sattım tiguana geçtim daha 3 bindeydi.Kesinlikle tavsiye etmiyorum kimseye.Gidin karoq alın c5 alın 3008 alın ateca almayın.Ben görünüşüne aldandım .1 yıl bindim sattım şuanda tiguan biniyorum 2022 çok memnunum gerek bağımsız süspansiyonu gerek multimedyası.Multimedyası atecaya göre cidden aşırı hızlı.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt