Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Bu mib3 ünite olduğu için henüz kırılıp kırılamadığını bilmiyorum. Makyajlı atecanın navigasyonlu 9.2" lik ünitesi bu hocam.
Ooo pardon, ben benim linki attınız sandım. Ya şöyle, bir duyum aldım, Seat daki cihazlar LG, VW ve Skoda PReh marka. Prehler için eli kulağında, çıkar yakında, ama LG için düşünemiyorum açıkçası.
Birde fiyat 3300 Zloty, 8000 küsür, onun sana vergi vs gelişi 10000 olur. Şuan crack işi en kötü 500 €, o da Preh için, LG yi bilmiyorum. 15000 gerek yok hocam. Açıkçası öyle düşündüm.

Ben şuan ses kalitesi, Fullink, birde parlak ekran aldım, verdiğim paraya deydiğini düşünüyorum. Birde Seat Sound bass bulursam tadından yenmez.

Ooo pardon, ben benim linki attınız sandım. Ya şöyle, bir duyum aldım, Seat daki cihazlar LG, VW ve Skoda PReh marka. Prehler için eli kulağında, çıkar yakında, ama LG için düşünemiyorum açıkçası.
Birde fiyat 3300 Zloty, 8000 küsür, onun sana vergi vs gelişi 10000 olur. Şuan crack işi en kötü 500 €, o da Preh için, LG yi bilmiyorum. 15000 gerek yok hocam. Açıkçası öyle düşündüm.
Mantıklı olanı yapmışsınız hocam. Zaten hayalette most yoksa mib3 e gerek yok şu anda. Gereksiz masraf olur. Ama videoyu dört gözle bekliyorum :D Elinize sağlık.

Selamlar, uzunca bir süredir takip edemedim. Makyajlı kasalarda full link aktivasyonuyla ilgili servislerden güncel bilgi alan var mıdır acaba?

Dun itibari ile full link aktivasyonunu yaptirdim. Gayet iyi calisiyor ancak ekranin sol tarafinda yaklasik 2 cm bosluk var car play ekraninda. Arastirmalarima gore bu ekran boyutu ile ya da multimedia yazilimiyla alakali sanirim. Bir fikriniz var mi ?

Ekli dosyayı görüntüle 22469

Ekli dosyayı görüntüle 22470

Merhaba. Full linki aktif ederken multimedyanın yazılımıyla oynandı mı acaba. Ayarlardan bi bakabilirmisiniz yazılım ksç yazıyorImage1644319593.493184.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba. Full linki aktif ederken multimedyanın yazılımıyla oynandı mı acaba. Ayarlardan bi bakabilirmisiniz yazılım ksç yazıyorEkli dosyayı görüntüle 22715

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba,

Hayir herhangi bir yazilimsal degisiklik yapilmadi. Kod ile aktivasyon yapildi diye biliyorum.

Sizin yazilim daha guncel gorunuyor. Full link icin gelistirme konusu tamamen yalan. Boyle bir sey yok, oyle olsa bizim araclarda nasil yapildi o zaman ?

Benim arac;

IMG_0380.JPG

Geri
Üst Alt