Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

O zaman sorunumuz pek çözülecek gibi durmuyor.
Tekrar Doğuş’u aradım bugün,yeni araçlarda aynı multimedya ile var bizde niye yok diye sordum.Yetkili de şaşırdı,ilgili birimle konuyu görüşüp sizi bilgilendireceğim dedi.
Çözerse Seat ispanya çözer yada ünitenin hacklenip full link patchlenmesi lazım. Olayın lisans ile alakası pek yok yani. Benim şahsi fikrim ünite araçtan çıkmadıkça bu dediklerim yapılamaz.

Ender elektronik artik yapabiliyor full link aktivasyonunu. 490 euro bedel talep ediyor.

Hocam hangi yoldan yapiyor ayrıntı verdiler mi? Baya yasal lisans şeklinde mi?

Yasal lisans seklinde oldugunu ilettiler. Once aractan veri aliyorlar, sonra anladigim kadariyla yurt disindan bu veriye uygun kod geliyor ve aktivasyon yapiliyor diye tahmin ediyorum. Ben bugun gittim hocam, pazartesi veya sali gunu aktivasyon icin cagiracaklarini soylediler. Size bilgi veririm.

Valla firsatcilik veya degil, sonucta adamlar dogus’un beceremedigini yapabiliyorlarsa bedelinin yuksek olmasi normal karsilanabilir. Car play benim icin cok gerekli mesela, dogus bu durum karsisinda nasil bir tavir alacak onu merak ediyorum asil …
Bundan doğuşun resmî kanallardan haberdar olmasını sağlamak lazım.

Geri
Üst Alt