Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Tekrar bir görüşme sonrası hala erya yapılmadığını söylüyor ancak kayadibide yapıyoruz diyor bu nasıl birşeydir böyle düzensizlik böyle saçmalık görmedim gerçekten. Makyajsız modeller için kayadibi servis 1700 tl ile birlikte aktivasyonu gerçekleştirdiklerini söyledi bilginize arkadaşlar. İşlem yarım saatte tamamlandığını söyledi.

Tekrar bir görüşme sonrası hala erya yapılmadığını söylüyor ancak kayadibide yapıyoruz diyor bu nasıl birşeydir böyle düzensizlik böyle saçmalık görmedim gerçekten. Makyajsız modeller için kayadibi servis 1700 tl ile birlikte aktivasyonu gerçekleştirdiklerini söyledi bilginize arkadaşlar. İşlem yarım saatte tamamlandığını söyledi.
Hocam siz servislere bakmayın :D Aracım son makyajsız atecalardan 2020 Ağustos üretim bende fullink açık şuanda dışarıda açtırdım. Siz servise gidin açtırın açılmıyor diyen olursa ağzına kürekle vurun :D Hazır şuanda %25 indirim kampanyası var serviste ondan faydalanın..

Aracımza Full Link aktivasyonu tamanlandı 3 gün uğraş sonunda yardımcı olan herkese çok teşekkürler. Kayadibinede ayrı teşekkürlerimi iletiyorum gerçekten çok yardımcı oldular yarım saatte işlem tamamlandı ayrı olarak bir indirim sağlandı. Yarın inşallah star stop tuşlarının yanıda dolucak ATECA.jpeg

Aracımza Full Link aktivasyonu tamanlandı 3 gün uğraş sonunda yardımcı olan herkese çok teşekkürler. Kayadibinede ayrı teşekkürlerimi iletiyorum gerçekten çok yardımcı oldular yarım saatte işlem tamamlandı ayrı olarak bir indirim sağlandı. Yarın inşallah star stop tuşlarının yanıda dolucak Ekli dosyayı görüntüle 22383
Yeni kasaya full link bağlantı mı yaptırdınız ?

Benim arabada Full link açık geldi. Güzel bir özellik. Yalnız harita kullanırken konumu yakalayamıyor ya da kaybedip bir daha bulamıyor telefonun gps ve interneti açık olduğu halde. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Neden olabilir acaba?

Full link için teyp sökülüyormu?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim arabada Full link açık geldi. Güzel bir özellik. Yalnız harita kullanırken konumu yakalayamıyor ya da kaybedip bir daha bulamıyor telefonun gps ve interneti açık olduğu halde. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Neden olabilir acaba?
Full Link telefonun değil aracın GPS antenini kullanır. GPS anteninde bir sorun olabilir yetkili servise gösterin isterseniz.

Full Link telefonun değil aracın GPS antenini kullanır. GPS anteninde bir sorun olabilir yetkili servise gösterin isterseniz.
Arabanın kendi GPS anteni olduğuna emin misiniz? Ben zannetmiyorum. (Arona 2021 Style Plus) Çünkü teledonun gps'ini açmadan harita uygulaması multimedyadan açılmıyor.

Geri
Üst Alt