Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fuardan kareler

jiplerinin direksiyonun logo iptali var resmen..üstüne uyduruk bi deri geçirmişler logoyu koyamamışlar üstüne.. :D :D
Allah uzak tutsun o arabalardan insanları..

ama en bomba dialog Chery minibüsünde yaşandı Boss'tu galiba modeli..
önde direksiyona geçtim arkamda satış danışmanı 3-4 elemana "Chery için nerdeyse hiç bişi Çin değil, tasarım İtalyan, elektronik ve motor Alman falan demeye başladı kendimi zor attım dışarıya gülmemek için..ekmeğiyle oynamayım diye adamın.. :D :D

heheheheh tam bomba olmus yoq abı bızım musterı vardı chery ılk cıktıgı zaman ınceledım arabayı pert otesı bsıey bıde araba daha sıfır arka bagaj tutucağı kırılmıs :D :D

Audi her sene yapıyo bu olayı ben bi gidiyimde açıyolar mı açmıyolarmı görürürz :D
sen fuarda mısın yoksa göztepede misin volkan?
Faruk abi klasik otomobil klübünün standına gittin mi ??

ben bugün izinliyim umutcum ancak yarından itibaren fuarın sonuna kadar mercedes standında beni C avantgarde ve stationwagonun civarlarında görebilirsin =)

Geri
Üst Alt