Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fuardan kareler

mevzuu hatunsa otoshow da ne işin var, o bahsedilen fuar bu fuar değil kine :p

ben fuarda toyota standında taşların üzerine çıkartılmış kutuplar için kar ve buz amaçlı yapılan kamyonete bittim valla. fuardaki en dikkat çekici araç benim için o idi.

en gıcık olduğumsa, sergilenen fakat kapıları kitli olup içine girilmesine izin verilmeyenlerdi. madem içine bindirmeyecen ne getirip yer işgal ediyor, götür showromunda ne halt ediyorsan et bizi de yorma. BMW standındaki bir çok model kitli, proscheye ve diğer bir kaç aynı sınıf araca sadece uzaktan bakabiliyorsun, audi satış danışmanı ile kapıları açıp hemen de kitleyiveriyor. bu standlarda hiç zaman bile kaybetmedim.

mevzuu hatunsa otoshow da ne işin var, o bahsedilen fuar bu fuar değil kine :p

ben fuarda toyota standında taşların üzerine çıkartılmış kutuplar için kar ve buz amaçlı yapılan kamyonete bittim valla. fuardaki en dikkat çekici araç benim için o idi.

en gıcık olduğumsa, sergilenen fakat kapıları kitli olup içine girilmesine izin verilmeyenlerdi. madem içine bindirmeyecen ne getirip yer işgal ediyor, götür showromunda ne halt ediyorsan et bizi de yorma. BMW standındaki bir çok model kitli, proscheye ve diğer bir kaç aynı sınıf araca sadece uzaktan bakabiliyorsun, audi satış danışmanı ile kapıları açıp hemen de kitleyiveriyor. bu standlarda hiç zaman bile kaybetmedim.

aynen öyle faruk abi..ben de o duruma çok sinir oluyorum.
audi a7 , audi a8 hepsinin kapısı kilitliydi.

bizim standımızda s400 hibrid in kapıları herkese açıktı arka koltuğa oturup masaj yaptırabiliyordunuz =)
yepyeni cls 'imiz yine herkese açıktı..sadece bagajını kilitledik çünkü elektrikli bagaj kapağini elle herkes kapatinca araç zarar görecekti..
tek kilitli arabamiz G serisi AMG aracımızdı o da satıldığı için kilitlendi doğal olarak.

Audi her sene yapıyo bu olayı ben bi gidiyimde açıyolar mı açmıyolarmı görürürz :D
sen fuarda mısın yoksa göztepede misin volkan?
Faruk abi klasik otomobil klübünün standına gittin mi ??

Audi her sene yapıyo bu olayı ben bi gidiyimde açıyolar mı açmıyolarmı görürürz :D
sen fuarda mısın yoksa göztepede misin volkan?
Faruk abi klasik otomobil klübünün standına gittin mi ??

Umutcum yok gidemedim yahu, hanım ve ufaklıkla gittim holün sadece 1 tarafını gezebildim offf yorulduk ayaklarımız çatladı yeter artık nidalarından sonra fuarın yarısını gezemeden geri döndük 7 tepede ve boğazda gösteri izledik. yarın eğer çalışmazsam ve fırsat bulursam yine gezmek istiyorum sizleri de görmüş olurum.

ben çarşamba orada olacağım ama bir git güzel araçlar geldi ;)

VIP günü tüm araçlar açıktı, hatta beleş şarap yeme içme:D

fotolar için teşekkürler ahmet. yeni Mercedes CLS ve İmpreza STI çok hoşuma gitti.

kapıları kitleyeceksen ne getiriyosun arabayı..ayrı salak bi olay..
bi kaç arabada sonradan çıkarttılar arabadan herkesi..koy başına birine baksın naapcaklarsa arabaya sanki..
Audi'ye zaten bakmadım..velakin Çin araçlarını incelemekte fayda var bazıları resmen saçma salak derileri yüzünden pastel boya gibi kokuyo.. :D :D

kapıları kitleyeceksen ne getiriyosun arabayı..ayrı salak bi olay..
bi kaç arabada sonradan çıkarttılar arabadan herkesi..koy başına birine baksın naapcaklarsa arabaya sanki..
Audi'ye zaten bakmadım..velakin Çin araçlarını incelemekte fayda var bazıları resmen saçma salak derileri yüzünden pastel boya gibi kokuyo.. :D :D

heheheheh çin can con ne beklersınkı :D:D

heheheheh çin can con ne beklersınkı :D:D

jiplerinin direksiyonun logo iptali var resmen..üstüne uyduruk bi deri geçirmişler logoyu koyamamışlar üstüne.. :D :D
Allah uzak tutsun o arabalardan insanları..

ama en bomba dialog Chery minibüsünde yaşandı Boss'tu galiba modeli..
önde direksiyona geçtim arkamda satış danışmanı 3-4 elemana "Chery için nerdeyse hiç bişi Çin değil, tasarım İtalyan, elektronik ve motor Alman falan demeye başladı kendimi zor attım dışarıya gülmemek için..ekmeğiyle oynamayım diye adamın.. :D :D

Geri
Üst Alt