Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

bir gün öncesi aldığım yedek vardı onu yükledim. 1.21 GB tekrar nasıl alalım :D

elinize sağlık patron... yanlız bende bi tavsiyede bulunmak istiyorum.. bu mesajlar arasındaki kırmızı bar biraz göz alıyor.. hafiften koyuya çekebilirsen daha güzel durabilir bence...
yeni tema daha canlı ve daha şık... uykudan yada boş zamandan harcayıp emek sarfedenlere teşekkürler :) ellerinize sağlık.
yanlız diğer arkadaşlarında bahsettiği gibi toolbarlardaki aşırı canlı kırmızı göz alıyo bence biraz:eek:key:

konu içindeki kırmızılıkları kaldıracağım sadece ana sayfada kalacak bu sayede göz almaz artık :)

konu içindeki kırmızılıkları kaldıracağım sadece ana sayfada kalacak bu sayede göz almaz artık :)
her yeni yenilik önce itici gelir fakat kullanıldıkça alışılırız ve daha alımlı hissetmeye başlar ya aynen öle olucak sanırım, facebookta da bi ara abartmıştı mesela ama bizimki çok iyi oldu :)
gerçi neredeyse herkesten iyi yorum almış bu yenilik ama kısa sürede yüzde yüz beğeni kazanacağını umuyorum.

Serbay eline sağlık yeni tasarım gerçekten şık olmuş fakat ben bir bugla karşılaştım. Önceki sayfalarda konuşuldumu bilmiyorum ama yeni mesajlara tıkladığımda 43 konu görüyorum fakat 20 konu görünüyor. 2 ve 3 sayfa diye bir seçenek yok yada ben göremiyorum :)

Abi ellerine sağlık ama ben düşübürdüm VIP üye olayını belli mesaj sayısı aşmış üyelere minnettarlık anlamında olabilir bu mesajı ben yazarken mesaj sayıma bakmadın yanlış anlaşılma olur diye kendimi övme anlamında olmasın benim mesaj sayımın üstündeki kişileri yaparsanızda olur...

hız konusunda ilk izlenimlerim çok iyi eskiye oranla.. ayrıca mesaj edit edememe sorunuda giderilmiş sanırım.

Hızı bana göre düşük değil ufak tefek yavaşlıklarda sorun olmaz diye düşünüyorum.Eski trace bilgileri olsaydı karşılaştırabilirdik.

xx

Serbay eline sağlık yeni tasarım gerçekten şık olmuş fakat ben bir bugla karşılaştım. Önceki sayfalarda konuşuldumu bilmiyorum ama yeni mesajlara tıkladığımda 43 konu görüyorum fakat 20 konu görünüyor. 2 ve 3 sayfa diye bir seçenek yok yada ben göremiyorum :)

Çok güzel bir hata yakalamışsın.. Bunuda not alıyorum ;)

Abi ellerine sağlık ama ben düşübürdüm VIP üye olayını belli mesaj sayısı aşmış üyelere minnettarlık anlamında olabilir bu mesajı ben yazarken mesaj sayıma bakmadın yanlış anlaşılma olur diye kendimi övme anlamında olmasın benim mesaj sayımın üstündeki kişileri yaparsanızda olur...

aklıma gelen 3 şey var onların arasında senin dediğinde var :)

çok güzel olmuş hayırlı olsun emeği olan herkese teşekkürler:)

iyi de olsa kötü de olsa uykusundan feragat edipte emek gösterip bir şeyler yapmaya çalışan ve yapan arkadaşlara, abilere teşekkürler ...

Geri
Üst Alt