Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiat Punto Abarth Essesse

normal grande punto var annemde dengesiz araba 180 biraz fazla gelebilir...

araca koydukları motora göre tüm aksamları değişmek zorunda. eminim bu ile annendeki araç arasında epeyce fark vardır. şu açıdan bakmak lazım, sendeki leon ile cupra arasında çokda görsel fark yok, ama 2 araç da birbirinden sayılamayacak kadar fark var.

normal grande punto var annemde dengesiz araba 180 biraz fazla gelebilir...
Faruk Abi'ye katılıyorum.
Ayrıca videoda da en azından frenlerinin hava kanallı Brembo olduğu görünüyo. Ayrıca internette pist zamanlamaları da var. Golf GT, GTI, Leon Cupra gibi araçlardan daha iyi zamanlamalara sahip.

---------- Post added at 11:02 ---------- Previous post was at 11:01 ----------

alınır bu alet yazılım falan ıı yurur valla
Golf GT'nin pabucunu dama atar bu :D

alınır bu alet yazılım falan ıı yurur valla

ben stok halden yazılımla çok fazla güç tork arttırımına karşı pek sıcak değilim. bu alet bu hacim bu ağırlık ve bu makine ile zaten yürüyeceği kadar yürüyordur fazlasına gerek görmüyorum. güç arttırımını komple düşünmek gerek, eğer yazdırıyorsan aerodinamiği de düşüneceksin sürtünmeyi de kinetiği de. en önemlisi durmayı da, yazdırmışsın gidiyor ama stok halde atıyorum 40mt'de duran bir araç moddan sonra 50mtde duruyorsa eksik yapmışsın demektir. aradaki 10 mt belki can demek.

ben stok halden yazılımla çok fazla güç tork arttırımına karşı pek sıcak değilim. bu alet bu hacim bu ağırlık ve bu makine ile zaten yürüyeceği kadar yürüyordur fazlasına gerek görmüyorum. güç arttırımını komple düşünmek gerek, eğer yazdırıyorsan aerodinamiği de düşüneceksin sürtünmeyi de kinetiği de. en önemlisi durmayı da, yazdırmışsın gidiyor ama stok halde atıyorum 40mt'de duran bir araç moddan sonra 50mtde duruyorsa eksik yapmışsın demektir. aradaki 10 mt belki can demek.
Abi araçta hava soğutmalı Brembo diskler var.
Ayrıca şu hataya her zaman düşülüyo. Moddan sonra araç 200'den 0'a aynı sürede iner. Frenleme süresi neden değişsin güç arttı diye?

---------- Post added at 11:16 ---------- Previous post was at 11:15 ----------

Frenleme süresi yazmışım. Frenleme mesafesi olacaktı :)

ustundekı frenlerı bıraz daha buyuklerı ıle deıstırırz olur be abım:)

Abi araçta hava soğutmalı Brembo diskler var.
Ayrıca şu hataya her zaman düşülüyo. Moddan sonra araç 200'den 0'a aynı sürede iner. Frenleme süresi neden değişsin güç arttı diye?

aracın 200kmde ulaştığı hız zaten stok halde iken ulaştığı bir hızdır o yüzden durma mesafesi zaten değişmez. Benim belirttiğim nokta aracın ulaşamadığı bir hıza mod ile ulaşılıyorsa burda durma mesafesi de düşünülmelidir. her zaman başına gelecek bir olay olmasa bile an gelir ihtiyaç duyarsın. Yoksa şehir içi trafiğinde zaten böyle bir olay mümkün değil söylediğin gibi.

satış pskolojisi azcık para ver neler 1. olur :D cuprayı nası geçsin daha hafif bi araç hele 2.0 lık RS i

video'nun başında aracın hızlanması için 7,7sn denmiş ama?

rs'in geride kalmasına baya şaşırdım ben de ama cuğranın geride kalcagını tahmin etmiştim. zaten otm vitesli bir arabanın(tahminim diğerleri manuel) diğerlerinden drag'da dezavantajlı olması doğal.

Amma ve lakin çok güzel olmuş G.Punto bu şekilde, çok begendim.

video'nun başında aracın hızlanması için 7,7sn denmiş ama?

rs'in geride kalmasına baya şaşırdım ben de ama cuğranın geride kalcagını tahmin etmiştim. zaten otm vitesli bir arabanın(tahminim diğerleri manuel) diğerlerinden drag'da dezavantajlı olması doğal.

Amma ve lakin çok güzel olmuş G.Punto bu şekilde, çok begendim.
Cupra otomatik değil DSG. Fabrika 0-100km/h verisi çok daha düşük ayrıca.

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

satış pskolojisi azcık para ver neler 1. olur :D cuprayı nası geçsin daha hafif bi araç hele 2.0 lık RS i
Videoyu izlemedin mi?

Geri
Üst Alt