Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Euro Truck Simulator..

Ben sildim bile çoktan. Ben gidiyorum havuz başına bu soğukta ancak orası paklar beni :)

Yiğit bu silecekler nasıl kapanıyor çözemedim herşeye bastım ama yok...:D

Eyvallah.Daha full yamayı atmadım dosya içine yeniden yükledim düzeldi bakalım yamayı atınca ne olacak teşekkür ediyorum canım... =)

2 Dakika birşey anlattın demediğinde kalmadı...:D

arkadaşımdan crackli olarak aldım oyunu. bugün finaller bitti. salı da bitirme projesi sunumunu halledip ben de bakacağım oyuna. arkadaşlarım anlata anlata bitiremiyorlar. yok şu kadar para kazandım almanya haritası açıldı, yok petrol için lisans aldım falan diye. iyice merak ettim oyunu

arkadaşımdan crackli olarak aldım oyunu. bugün finaller bitti. salı da bitirme projesi sunumunu halledip ben de bakacağım oyuna. arkadaşlarım anlata anlata bitiremiyorlar. yok şu kadar para kazandım almanya haritası açıldı, yok petrol için lisans aldım falan diye. iyice merak ettim oyunu

bence hiç bulaşma kafayı yersin.. :D :D :D

bende bu oyunu oynadım çok keyifli fakat bir okadar da can sıkıcı. Babamdan bilirdim ömür biter yol bitmez lafını ama gerçekten sabır istiyor

need for speed'den sonra b oyunu oynamayın derim aman insanın ömrü tükenir :D

Geri
Üst Alt