Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Euro Truck Simulator..

zamanında 12 wheel ... bilmemne die bir oyun vardı tıpkısının aynısı olmuş oynamıştım söylediğim oyunu çok zevkliydi.kesin buda güzeldir..

aynen 18 WOS oyununu yapan firma şimdi bu oyunu çıkardı ...

mert abi olay şu tırın war çeşitli şirketlerden istediğin yere istediğin yükü seçiyosun , yüke we kamyonuna hasar wermeden taşımacılık yapıyosun ;)
ya ben geçen ay indirdim ama 1 saat sürem doldu oynayamıyorum şimdi =(

valla sırf bir bakayım dedim hani ehliyetimiz müsaait diye lakin acaip rezalet bir oyun. Lizbondan Barcelonaya gittim ama gidene kadar bende bittim. Ekran acaip ağır direksiyon çok geç tepki veriyor bla bla bla her şeye rağmen otobanda altıma aldığım araba haricinde bir kazamda olmadı :) bugün itibarı ilede pc den kaldıracağım haybeden yere yer kaplıyor. Kuzenden bu hafta NFS i alır kurarım en azından yanlamanın keyfini sürerim :D

olum 30 euro o ne lan öyle gider ps3 oyunu alırım :) yazıcıoğlundan 90'tl'ye missss

abi ben de bir gün man tır'ın içinde koltukların yukarsında yatılcak bi yer var ya orda yatmak istiyorum :D

Geri
Üst Alt