Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski Kasa Leon Sahibi Arkadaşlar Buraya Lütfen. :)

Kaptaaaaannnnn sakın ışıklara dokunayım deme yerim walla seni gaza gelmeeeeee.....

evvetttt biraz gecşktşm ama geldim kardeşlerim.... 1,5 sene önce aldım 2004 model seat leon 1m aracımı... ve acayip sevdim. muhteşem bir araba bence. neyse cupra ön arka tampon takmayı düşünüyorum... bana yardımcı olursanız sevinirim...

Hayırlı olsun,yenıcıler kızıcaktır ama bence cok ıyı secım yapmısınız :D

geldim arkadaşlar... ben de eski kasa leon sahibiyim... cupra görünümüne sokucam arabayı... yardım ve önerilerinizi bekliyorum... sevgiler... Alper TEKİN... 535 288 18 13

geç oldu biraz ama teşekkür ederim... ben de iyi bir seçim yaptığıma inanıyorum... yeni kasa mı eski kasa mı deseler kesinlikle ESKİ kasa derim. yeni kasanın kokpiti çok boş görünüyor bence... yeni kasası olan arkadaşların affına sığınıyorum...

Hosgeldınız derdınızı tasanızı arabanızla alıp veremedıgınız ne varsa yazabılırsınız:D

bizimde fazladan bir bagajımız war...bizede yer açın da.:)

Geri
Üst Alt