Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erkek ismi tavsiyesi

bu linkte değişik isimler var bir bak

http://www.frmtr.com/kultur/1846585-eski-turkcede-erkek-isimleri.html

LAMİ : Sert, çatık kaşlı veya Aslan
Bilan: Değerli taşlarla süslenmiş kılıç kemeri
Çoker: Çok yiğit
Kayra: Tanrı yardımı; Tanrı'dan ya da büyük bir kimseden gelen iyilik, kayırma, yardım, destek
Zobu: Itiyarı, delikanlı; hovarda
BERRE: Manası temizleyicidir
SELİKA: (Ar.) - Güzel konuşma ve yazma kabiliyeti. - Erkek ve kadın adı olarak kullanılır
TUANA: Cennete düşen ilk yağmur damlası

asıl kayıt ettiklerimi bilgisayarda hala bulamadım

Varol abi tuana benim yeğenimin adı 1 yaşına bastı... yanlız tuana kız ismi abi....

abi tavsiyelerim;

cümşat, yeter, uyar, albuz :D (hepsi çevremden duyduğum gerçek isimler :) )

ciddi olark da;

bayçu, taner, kerim, ilker.

bu son ciddi olarak tavsiye ettiklerimden bayçu ismi çok hoşuma gidiyor mehmet abi; okunuşu, pek duyulmamış olması ve anlamı (Varlıklı) güzel olmasından ötürü..
taner ve ilker de sevdiğim isimler.. ayrıca Kerim ise benim ikinci adım ve baya baya güzel bir isim :) hem de Allah Kerim' den geliyor..

adı ne olursa olsun yazısı, kaderi güzel; bahtı açık olsun abicim..
Allah analı babalı büyütsün, nazarlardan korusun inşallah.. saglıklı sıhhatli günler yaşasın..

herkesin güzel dilekleri ve tavsiyeleri için çok çok teşekkür ederim. ama hala daha "işte bu" dediğimiz bir isim yok. aklınıza geldikçe burada isim paylaşmaya devam ederseniz beni çok mutlu edersiniz. herkese sevgiler saygılar.

Rabbim analı babalı büyütsün ismi ne olursa olsun sağlıklı ve baki kalsın inşallah....:eek:key:

Allah analı babalı büytüsün hocam... ömrü güzelliklerle geçsin...

Benim önerim ''Bertuğ'' :)

kuzey aklıma geldı ama masallah sevgılı gokhan abım onceden davranmıs !! Orbay olabılır bu arada allah analı babalı buyutsun bak evlat sahıbı oldun sana 4 kapı lazım :) gel takas edelım :)

bencede isimden önce arabayı hallet önce
biz leona sığamıyoruz şu an
hele hele jeepten sonra küçücük gelmeye başladı
birde bagajda lpg tankının yanına çocuk arabasını koyunca poşet bile koyacak yer kalmadı

Geri
Üst Alt