Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erkek ismi tavsiyesi

Allah sağlıkla huzurla büyütmek nasip etsin.

Kendi adım diye demiyorum ama hiç modası geçmeyen isimdir, Hakan.

Rabbim analı babalı büyütsün inşallah ailesine devletine milletine hayırlı olsun ...
isimden sorgulanacağımzı unutma memo kardeş ona göre bir isim koy aslanım .. mesela ben Elbatın ı yada Altemur u beğenirim ama takdir ve karar senin kardeşim

şimdiden maşallah allah analı babalı büyütmek nasip etsin poyraz olabilir yada serkan:)

teoman - murat - yavuz - metehan - yunus emre :D - eren - abuzittin :p:p

Allah analı babalı büyütsün inş
Buğra yada rüzgar diyorum

isim tavsiyem yok, adı her ne olursa olsun sağlıklı doğsun, güzel yazılar yazılmış olsun yeter... şimdiden tebrik ederim :D

bu linkte değişik isimler var bir bak

http://www.frmtr.com/kultur/1846585-eski-turkcede-erkek-isimleri.html

LAMİ : Sert, çatık kaşlı veya Aslan
Bilan: Değerli taşlarla süslenmiş kılıç kemeri
Çoker: Çok yiğit
Kayra: Tanrı yardımı; Tanrı'dan ya da büyük bir kimseden gelen iyilik, kayırma, yardım, destek
Zobu: Itiyarı, delikanlı; hovarda
BERRE: Manası temizleyicidir
SELİKA: (Ar.) - Güzel konuşma ve yazma kabiliyeti. - Erkek ve kadın adı olarak kullanılır
TUANA: Cennete düşen ilk yağmur damlası

asıl kayıt ettiklerimi bilgisayarda hala bulamadım

Kuzenim oğluna Bera ismini koydu. Anlamı güzel bir şeydi fakat hatırlamıyorum
Alternatif olarak Ertan - Birkan - Emir ve son olarak mortal combattan sub zero :)

Buğra olablir..Şimdiden Allah analı babalı büyütsün abi...

Geri
Üst Alt