Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erkek ismi tavsiyesi

allah analı babalı büyütsün... :) küçük seatçı gelio yani aileye süper....

Allah Analı Babalı büyütsün vatanına milletine bağlı bir evlat eylesin ..ismin kralı benden gelecek haberin olsun..bekle bir yerlre yazmıştım..sağlam bir anlamı ve kulağa da tınısı muhteşem idi..italyan ismi gibi ve halis mulis türk ismi o zaman araştırmıştım...bekle bulup söyleyeceğim haberin ola

Allah Analı Babalı büyütsün vatanına milletine bağlı bir evlat eylesin ..ismin kralı benden gelecek haberin olsun..bekle bir yerlre yazmıştım..sağlam bir anlamı ve kulağa da tınısı muhteşem idi..italyan ismi gibi ve halis mulis türk ismi o zaman araştırmıştım...bekle bulup söyleyeceğim haberin ola

bekliyorum Varol abi

Toprak bu aralar favorim... Çok hoş bir isim... Ya da benim diğer adım , Deniz olabilir... :)

Allah analı babalı büyütsün abicim.

herşeyden önce Allah analı babalı büyütsün sağlıkla doğsun..
isim konusunda Arel bence gayet güzel..onun dışında tek bi alternatif var zaten o da Yiğit.. :D :D

Arel ismi fena değil gerçekten. daha güzel bir alternatif gelecek mi bakalım.

ALLAH analı babalı büyütsün ilk aklıma gelen çağrı...

Geri
Üst Alt