Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erkek ismi tavsiyesi

Mehmedim,ALLAH analı babalı büyütsün inşallah.ÇINAR ismi hep hoşuma gitmiştir. En uzun ömürlü ağaçlardan biridir.Bu arada Rabbim doğumda kolaylıklar versin.

Hayırlı olsun abi gözün aydın. Poyraz ismi benim çok hoşuma gidiyor belki düşünürsün.

Abicim allah analı babalı büyütsün inş hayırlı bir evlat olur.benim sevdiğim bi isim var TUNAR diye. düşün bi yengeyle beraber :)

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin vatana millete hayırlı evlat olsun inşallah
benim tavsiyem de Enes olacak tabi anlamını sorarsanız insan insancıl anlamını taşımaktadır. 10 yaşındayken annesi tarafından Peygamber efendimize hizmet etmesi için yanına verilmiştir ve Peygamberimizin vefatına kadar da yanında ona hizmet etmekle şefaatlenmiştir.
diğer alternatifler de Talha, Tuna, Kutay olabilir

Allah analı babalı büyütsün sağlıkla doğsun.. Daha önce hiç duymamıştım ama bir arkadaşımın oğlunun ismi SİDAR..Ağaç gölgesi demek..Çok hoşuma gitti :)

Ares ilk defa duydum ve çok ii abi:eek:key: Allah analı babalı büyütsün. clio rs iimişpuhaha

incecik dantelcik isim bırakma be üstad çocuk ismini taşımalı isim üzerindeki Hak babaya aittir derler
ve çocuk ismine göre karakter kazanırmış ben buna inanıyorum sende araştır göreceksin..
Tavsiyelerim ;
Nihat - Deniz - Kerim biraz daha kalın bir isim düşünürsen Davut :D

Mehmet abi iyi kırtasiyelerde isimler sözlüğü de var..ordan da bakabilirsin gerçi büyük ihtimalle artık 'nette de vardır..
Devletcan, Roket gibi isimler bile var içinde..Roket Atar..ne kadar uyumlu ve anlamlı bi isim soyad değil mi.. :D :D

Geri
Üst Alt