Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En Sevdiğim Karelerimi Toparladım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
istediğiniz her şeyi incelebilirsiniz her neyse olayı uzatmıyacağım bunun hukuki olarak suç olduğunu zaten biliyorum kimseye bir şey dediğim yok fakat genelde eğitim grubuyla çektiğim fotoğraflardı belki arkadaşımın makinası ile de çekmiş olabilirim.

2.ci olarak da silmemin nedeni hiç birşeyden değil o an gerçekten çok sinirlendiğim için sildim çünkü burdaki olay resmen sen gidip ondan bu fotoları alıp yüklemişsin oldu bu fotoğraflar hemen hemen baya eskiye ait kursa başladım kurs bitti ve daha sonra çekim eğitiminde toplu geziler düzenleyip çektik herkes çekti ve orda aldık fotoları kendi bilgisayarlarımıza attık.

3.cüsü Benim geçmişim benden başka hiç kimseyi ilgilendirmez geçmişte sıkıntılar yaşamış olabilirim onlar benim kendi sorunlarımdır. Buraya bu tip şeyler i sadece paylaşmak için koydum kimsenin gözüne girme gibi bir de niyetim yok. İnsanlar iki fotoğraf için benim yanımda olacaklarsa zaten olmasınlar istemem de Diğer çekimlere gelince oturup istediğim gibi yapamadığım çekimlerdi ve tripod da yoktu ortada Buraya Nihat Odabaşını da getirsen gece eli titrer ve resimler kötü çıkar tripod olmadan bu işin kuralı budur. He eğer Nasıl çektiğimide merak eden olursa gider daha farklılarına çekeriz. Daha da fazla bir şey den söz etmeyi düşünmüyorum. Resimler için yapılan yorumlara teşekkür ediyorum isteyen beğenir isteyen beğenmez. Burdakiler de fotoğrafdakilerde dahil. Ben kendi harcadığım emeğe saygı duyarım ve beğenirim bu da benim kişiliğimdir. Kimsenin beğenmesi yada beğenmemesi beni ilgilendirmez. Bugün burda bir çok insan var kimisinle muhabbetim var kimisinle yok ama olanlarda fotoğraflar için yada benimle bir çıkarı için sohbet edeceklerse konuşmasınlar zaten. Dostluk ve arkadaşlık çıkar üzerine kurulmazçünkü neyse daha fazla uzatmak istemiyorum. Sana bazı şeyler söylemek için Telefon açmıştım umut ama meşgüldü ;) bilgine

ya ben olaya çok daha farklı bir yerden gireyim, ankarada gidebileceğim güzel bir fotografçılık kursu varmı ? makinayı falan aldım kendimce çekimler yapıyorum, netten mümkün olduğunca okuyorum denemeler yapıyorum. ama dediğim gibi pro.. bir kursa gitmek güzel olabilir...

bilen duyan varsa yardımcı olsun lütfen..:)

Can seni bişeyle suçlamadım yada bunu sen çekmedin demedim sana sadece gördüğüm bazı ufak noktaları sordum.Ve yazdığımda da mutlaka bir açıklaman vardır diye de belirttim.Ben genelde çekilen her fotoğrafın exif bilgilerine bakarım iso-diyafram vb ayarları merak ettiğimden dolayı...Hangi makinayla çekilmiş diye fotoğrafı izlerim genelde...Ama sen çok garip bi şekilde fotoğrafları sildin..Bu benim kafamda bi anda soru işareti oluşturdu açıkcası...Ama sen çekmedin bunları demedim sana...diyorum ve bu konu hakkında daha fazla yorum yapmak istemiyorum.

istediğiniz her şeyi incelebilirsiniz her neyse olayı uzatmıyacağım bunun hukuki olarak suç olduğunu zaten biliyorum kimseye bir şey dediğim yok fakat genelde eğitim grubuyla çektiğim fotoğraflardı belki arkadaşımın makinası ile de çekmiş olabilirim.

2.ci olarak da silmemin nedeni hiç birşeyden değil o an gerçekten çok sinirlendiğim için sildim çünkü burdaki olay resmen sen gidip ondan bu fotoları alıp yüklemişsin oldu bu fotoğraflar hemen hemen baya eskiye ait kursa başladım kurs bitti ve daha sonra çekim eğitiminde toplu geziler düzenleyip çektik herkes çekti ve orda aldık fotoları kendi bilgisayarlarımıza attık.

3.cüsü Benim geçmişim benden başka hiç kimseyi ilgilendirmez geçmişte sıkıntılar yaşamış olabilirim onlar benim kendi sorunlarımdır. Buraya bu tip şeyler i sadece paylaşmak için koydum kimsenin gözüne girme gibi bir de niyetim yok. İnsanlar iki fotoğraf için benim yanımda olacaklarsa zaten olmasınlar istemem de Diğer çekimlere gelince oturup istediğim gibi yapamadığım çekimlerdi ve tripod da yoktu ortada Buraya Nihat Odabaşını da getirsen gece eli titrer ve resimler kötü çıkar tripod olmadan bu işin kuralı budur. He eğer Nasıl çektiğimide merak eden olursa gider daha farklılarına çekeriz. Daha da fazla bir şey den söz etmeyi düşünmüyorum. Resimler için yapılan yorumlara teşekkür ediyorum isteyen beğenir isteyen beğenmez. Burdakiler de fotoğrafdakilerde dahil. Ben kendi harcadığım emeğe saygı duyarım ve beğenirim bu da benim kişiliğimdir. Kimsenin beğenmesi yada beğenmemesi beni ilgilendirmez. Bugün burda bir çok insan var kimisinle muhabbetim var kimisinle yok ama olanlarda fotoğraflar için yada benimle bir çıkarı için sohbet edeceklerse konuşmasınlar zaten. Dostluk ve arkadaşlık çıkar üzerine kurulmazçünkü neyse daha fazla uzatmak istemiyorum. Sana bazı şeyler söylemek için Telefon açmıştım umut ama meşgüldü ;) bilgine

Geçmişin geleceğini etkilediği için seninle arkadaşlık kuranları düzelmediysen ilgilendirir... Çünkü bu sayede kişinin karakterini öğrenirler... Tamam bununla arkadaş olunur yada hadi eyvallah derler...
Fotograflara gelince inan umrum değil kimin çektiği ben sadece güzelliğine bakarım güzelse güzel derim değilse yorum yapmaya bile gerek duymam... Arkadaşımın makinası ile çekmiş olabilirim diye bi mantık olabileceğini düşünmüyorum sen diyomusunki bugün arkadaşımın arabasını kullanmış olabilirim :D Ve gene şöyle bi mantık yoktur ki benimle resimler için arkadaşlık kuruyolarlarsa kursunlar kurmuyorlarsa kurmasınlar insanlar senin burda koyduğun resimlerin iyiliğine kötülüğüne kimden alıp koyduğuna göre arkadaşlık kurmaz seni SEN olduğun için arkadaşlık kurarlar ama şunu gördüm ki sen Sen olmayı başaramıyosun.
Ayrıca telefonum meşgul değildi çaldııı çaldııı kapandı

Arkadaşlar konuyu lütfen uzatmayın tatsız yerlere gitmesin bizde kapatmak zorunda kalmayalım olurmu?

Can buraya fotograflarını eklıyorsan ınsanlar takıldıkları yerlere yorum yapabılırler.B mesajında kotu yorum yaptırmam tarzında bsy soylemıssın ısteyn ıstedıgını soyle sen burada paylastıgın surece,fotokrıtık degıl burası yorumlara kapalı olsun fotolar.ayrıca exif bılgılerınde fotoların farklı makınalarla cekıldıgını soylemıs arkadaslar cok abes b durum degıl olabılır acıklamasını da yaparsın,ama sen dırek fotoları sılmıssın bunun uzerıne,kımse senı bsylerle suclamazken sorularının cevabını beklerken daha cok dıkkat ceker hale gelmıssın.
Konu da foto olmadıgına gore konu kılıtlenmıstır.Can foto eklemek ıstedıgı zaman konu yenıden acılacaktır,sorularımızı ozelden soralım arkadaslar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt