Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

efsane ilanlar buraya

yazımla 1sn. inmez herhalde dimi eli kaymış herhalde..

o golf olayı için de yok artık diyorum sadece.. :D :D

rs iyi yürüyorda 3.9 100 km hızlanması biraz zor gibi gerçi 550 ps olabilirde

Rs hep süper oldu pistonları cok sağlam cok büyük güçlerin altına rahatça girebiliyor.Bu araç F1 araçlarındaki gibi V6 motora sahip gücüde ortada 550 pc bence bu rakamı görebilir

Rs hep süper oldu pistonları cok sağlam cok büyük güçlerin altına rahatça girebiliyor.Bu araç F1 araçlarındaki gibi V6 motora sahip gücüde ortada 550 pc bence bu rakamı görebilir

Atilla'm tekrar değişmediyse F1 araçları V8..
e Veyron V16.. :)

rs4 ve rs6 herzaman hayallerimi süsleyen araçlar olmuştur ve birçok süper spor otomobille çok rahat kafa tutuşacak güce sahip. 3.9 bana çok normal geldi bu araç için

aynen 3.9 normal...araç Hakan abinin eski aracı...en son gördüğümde r32 si vardı...şimdi ne var bilmiyorum...kendisi İskender Atakanla tanışmamıza sohbet etmemize vesilen olan çok kıymetli bir abimizdir...

bilmeyene aile arabası :) yolda çok süpriz yapacak bi makina

Geri
Üst Alt