Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

efsane ilanlar buraya

Nebi abi servisler bu arabadan madem bi haberler bu arkadaş aracı nasıl temin etmiş peki:D....bide fiyatı kafasına göre yazmış :D:D:D

o gidip edirne vw bayisine sormuştur onlarda nerden bilsin gökhanım ya:) 4000 cc araba alacak olsam bu asla bi passat olmaz heralde o kadar süperspor varken

o gidip edirne vw bayisine sormuştur onlarda nerden bilsin gökhanım ya:) 4000 cc araba alacak olsam bu asla bi passat olmaz heralde o kadar süperspor varken

yani diorsnki abi 25 bn liraya veren olsa almam :) bizim buradaki hoca 2001 100000 kmdekisini o paray verdi. araca satılmadan önce benimde binmişliğim var anlatılmaz yaşanır diyorum o ses o tork :)

bu arkadaş fazla uçmuş diyorum sadece.

yani diorsnki abi 25 bn liraya veren olsa almam :) bizim buradaki hoca 2001 100000 kmdekisini o paray verdi. araca satılmadan önce benimde binmişliğim var anlatılmaz yaşanır diyorum o ses o tork :)

bu arkadaş fazla uçmuş diyorum sadece.

ya doğrudur yaşamak lazımda emrecim 4000cc ya bunun vergisi bakımı yakıtı :((km de 750 kuruş yakar bu) torku sesi yaşıyacaz diye ağaç mı dikelim ocağa dimi yani bize gelmez

ya doğrudur yaşamak lazımda emrecim 4000cc ya bunun vergisi bakımı yakıtı :((km de 750 kuruş yakar bu) torku sesi yaşıyacaz diye ağaç mı dikelim ocağa dimi yani bize gelmez

valla düşünüldüğü kadar çok yakmıyor diyordu ama gene ortalama bir araçtan fazla yakar. zaten 2001 arabanında vergisi iyice düşmüş olur ve kasko bedelinin %5 i üstündeyse alt dilim muhabbetleri falanda var. sonuçta bir çok 0 2,0 a göre aşırı fazla olacağını sanmam.
ama sürekli binilcek araç değil. tam bir haftasonu zevk aracı.

Geri
Üst Alt