Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Devir - Turbo ?

Renault'nun yazılımı anlayacağını hiç sanmıyorum..gönül rahatlığıyla gidebilirsen..
servis için de bilmiyorum nereye gidiyosun ama Demirkollar iyidir..hiç gitmediysen Şebnem hanım yönlendirir seni orda..eski arabam için hep oraya giderdim..

Renault'nun yazılımı anlayacağını hiç sanmıyorum..gönül rahatlığıyla gidebilirsen..
servis için de bilmiyorum nereye gidiyosun ama Demirkollar iyidir..hiç gitmediysen Şebnem hanım yönlendirir seni orda..eski arabam için hep oraya giderdim..

maise gıdıyorum bn dırek herkesı tanıdıgım ıcın orda braz rahatım ama kıllık yapıorlar arada tanımadıgım ustaya dnek gelınce

egsoz yapıcamda para bulmam lazım :D cılaısıyle kafayıbozdum butun yatırımı ona yatırdım fıltrede acık koymak ıstıyorum ses ıstemıyorum :D

peki chip tuning yaptırmayı öneriyor musun sen? taktırmadan önce ve sonrasında neler değişti aracında? teşekkrler. bnm aracım da 1.4 tdı 80bg ibiza

Geri
Üst Alt