Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Devir - Turbo ?

nasıl anlatıyım tam gazım 1800 devır gıbı gıdıyorum devır yukselıyor 5. vitesteyım o anda 2100-2200 devıre gelınce 2200 de ıse 2100 e ınıyor ve aracta ne bogulma ne bıse o anda zaten turbonun gucunu hıssedıyorsunuz ole bı durum aynısı bnm bı arkadastada oluyor dızel astrasında
Araba patinaj çekip, aniden tutunmaya başlıyo diyecem ama 5. viteste de patinaj zor yahu :confused:
Dizel Astra ve Corsa'yı kullanmıştım. Böyle bir sorun dikkatimi hiç çekmedi.. Acaba, sizin arabaların baskı balata falan mı kaçırıyo..

Araba patinaj çekip, aniden tutunmaya başlıyo diyecem ama 5. viteste de patinaj zor yahu :confused:
Dizel Astra ve Corsa'yı kullanmıştım. Böyle bir sorun dikkatimi hiç çekmedi.. Acaba, sizin arabaların baskı balata falan mı kaçırıyo..

Aynı şey aklıma geldi.

servıse sorcamda hanı yazılım falan tırsıyorum yazılımı yapan yere sordu normaldır dedıler ust vıteslerde gecıkme yasamasıyla alakası varmıs falan dedıler servısede sorcamda tırsıorum :D pcde cıkmasın bıse:p

servıse sorcamda hanı yazılım falan tırsıyorum yazılımı yapan yere sordu normaldır dedıler ust vıteslerde gecıkme yasamasıyla alakası varmıs falan dedıler servısede sorcamda tırsıorum :D pcde cıkmasın bıse:p
Galiba yazılımı sadece BMW servislerinin bilgisayarları anlayabiliyomuş, öyle birşey duymuştum. Ancak bu bilgiden %100 emin değilim..

Galiba yazılımı sadece BMW servislerinin bilgisayarları anlayabiliyomuş, öyle birşey duymuştum. Ancak bu bilgiden %100 emin değilim..

bnde ole bılıyorumda %100 emın olamıyorsun ondan korkuyorum bıde servıs bıraz potansıyelımı anladı benım :D yarın bı gıdım en ıyısı

Evet aracda yazılım farkı olduğunu gösteren sistem türkiyede sadece Borusan Otoda var. Diğer firmalarda anlaşılamıyormuş, seat ta da anlayamıyorlardı.

Evet aracda yazılım farkı olduğunu gösteren sistem türkiyede sadece Borusan Otoda var. Diğer firmalarda anlaşılamıyormuş, seat ta da anlayamıyorlardı.

teste cıktıklarında anlarlar sonucta 110 hp lık bıaraba ıle 140 olanarasında fark varr tabı dynoya cıkmadan kanıtlayamaz sanırım

Chipli olduğunu söylemessen adamlar hatayı nerde arıyacaklarını bilemezler bu arada chipli olup olmadıgını usta sağlam ustaysa 1 tur atsa bile anlar ;) Örnek veriyim Can(dark) bilirsin chipli passatını servise geldi turbosu kesiyodu onunda.Usta arabaya bindi Redline yaptı indi bu araba chipli yazılımı silin dedi :)

Geri
Üst Alt