Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dede'mizi Kaybettik..

Yiğit abi başın sağolsun Allah mekanını cennet etsin dedemizin. Nur içinde yatsın.

duygularını okuyunca gerçekten çok üzüldüm başın sag olsun. allah rahmet eylesi yigit

Yiğin başınız saolsun Rabbim nur içinde yatırsın mekanı cennet olsun.............

tekrar başın sağolsun yiğit

Başın sağolsun yiğit , Allah rahmet eylesin

Yiğit başın sağolsun. Mekanı cennet olsun dedenin.

Başınız sağolsun Yiğit,şükretmek lazımki çok fazla acı çekmemiş deden, rahmetli babaannemin de ettiği dua hep 3 gün yatak 4. gün topraktı ve de öyle oldu...
Ölümün de iyisi, kötüsü,güzeli var, her ne kadar üzüntü veren bir olay olsa bile...

Yiğit başınız sağolsun Allah rahmet eylesin toprağı bol olsun

Yiğit abi başın sağolsun Allah mekanını cennet etsin dedemizin. Nur içinde yatsın.

duygularını okuyunca gerçekten çok üzüldüm başın sag olsun. allah rahmet eylesi yigit

başın sağolsun yıgıt..

başın sağolsun, allah rahmet eylesin kardeşim

Başın sağolsun yigit...

Yiğin başınız saolsun Rabbim nur içinde yatırsın mekanı cennet olsun.............

hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim..
bu kadar seven ya da düşünen insanın olması , taziyede bulunması bi insan için çok moral verici oluyo..eksik olmayın hiç bi zaman..

kardeşim başın sağ olsun çok üzüldüm.. mekanı cennet olsun.. Allah sabır versin kalanlara..

başınız sağolsun, mekanı cennet olsun..

ben her zaman eksikliğini hissettim dedemin. Keşke tanımış olabilseydim.

Geri
Üst Alt