Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dede'mizi Kaybettik..

fnasif

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Ağu 2009
Mesajlar
5,482
Yaş
49
başın sağolsun Yiğit, çok güzel yazmışsın. ben büyüklerimi kaybedeli çok uzun zaman geçti, eşimin dedesi ananesi hala hayatta. yaşlandıkça daha da tatlı oldular sanki, yanlarında zaman geçirmekten inanılmaz keyif alıyorum. geçen her saniyenin kıymetini bilmeli, her an ummadık birileri değiştiriveriyor dünyasını. Nur içinde uyusun.
 

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ağu 2009
Mesajlar
3,615
başınız sağolsun yiğit. allah geride kalanlara uzun ömür versin
 

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
3,579
Yaş
48
Yiğit aslında çok da güzel özetlemişsin şu anda bizlerin hiç yaşlanmayacakmış gibi yaşadığımızı ve bizden yaşça büyük insanlara ne kadar az değer verdiğimi ne güzelde izah etmişsin kendi kelimelerinle. Maalesef bazı şeylerin değeri ancak kaybedildikten sonra anlaşılabiliyor ve keşke diyoruz. Lakin herşeye rağmen bundan da çıkarılacak dersler olduğu kanaatindeyim. Başın sağolsun, toprağı bol mekanı cennet olsun. Cenab-Hak geride kalanlara uzun bir ömür nasip etsin. Yapabileceğimiz bir şey varsa telefonu biliyorsun
 

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
35
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..
bu 2 gün içersinde yazarken gözlerim doldu sadece güzel bi hayatı ve güzel bi sonu vardı çünkü..daha fazlasını istemek bencillik olurdu artık..
 

Jerky

Kayıtlı Üye
Katılım
13 Eyl 2009
Mesajlar
3,076
Yaş
40
Başınız Sağolsun Yiğidim. Yazı gerçekten çok anlamlı olmuş, benimde gözlerim doldu. Allah hepinize sabır geride kalanlara uzun ömür versin inşallah.
 

kfy

Administrator
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
13,460
Yaş
59
ALLAH rahmet eylesin kardeşim acın acımızdır
 

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
3,409
Yaş
33
Kardeşim benim başın sağolsun Allah geride kalanlara sabırlar versin...
 
Üst Alt