Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DCT vs. 7G-tronic vs. DSG..

Aracınızı servise verip bekleme salonlarında katologlara bakarak öğrenilmez bu işler.
Hadi iyi akşamlar :)

Aracınızı servise verip bekleme salonlarında katologlara bakarak öğrenilmez bu işler.
Hadi iyi akşamlar :)

aynı şekilde yeni nesil araçların şanzumanları sanayide de açılmaz..
bi kere sanayide dağıtıldıktan sonra iş VW'den çıkar zaten..
komiksin.

komiksin.

muhtemeln çoğu beceriksiz ve cahillerin elinde heder olmuştur onların.

bu yeni teknolojileri aslnda önüne gelene elletmemek gerek usta diye geçinenler öğrenene kadar kim bilir kaç kişinin aracını haşat ederler.

komiksin.

3. kez ortaya arabamı koyuyorum. İddiaya girelim mi açılır mı açılmaz mı? Servis, yapamadığı arabaları nereye yolluyo biliyo musun? Sanayi hem tamir eder, istersen yenisini takar. Servis sadece yenisini takar.

Konu dısına kacmıssınız yıne sanayı flan muhabbetlerı ıle,ama sunu kabul etsın herkes servısler genelde gozle gorulen sorunlara cevap verebılyolar,eger b parca degıscekse degıstıryolar halledıyorlar,onun dısında ugrastırcak ısler ıcın sanayıye gonderyolar ugrasmamak ıcın.He ben demıorum bu TR nın her yerınde yada dunyanın her yerındekı servıslerınde boyledır dıye.Bunun dısında dsg dct falan fıstan ıcın dıslı dıslı tartısmanıza gerek yok beyler,tartısmak guzeldır ama konu ne sapsın ne de dıs gosterın bırbırınıze

3. kez ortaya arabamı koyuyorum. İddiaya girelim mi açılır mı açılmaz mı? Servis, yapamadığı arabaları nereye yolluyo biliyo musun? Sanayi hem tamir eder, istersen yenisini takar. Servis sadece yenisini takar.

o Ankara'daki servisler olmasın sadece..
burda işler öyle yürümüyo..gün içersinde özelciler kaç defa geliyo biliyo musun işin içinden çıkamadık diye Erya'ya..Ankara'daki servisler eğer araç sahibi para vermemek için onarım diye tutturursa gönderiyodur..velakin servis müşteriye aracı sanayide daha ucuza tamir ettirip araç sahibine servisten fatura kesiyo olabilir ki buna da ne denir biliyosun herhalde..

bu arada Google'a İstanbul'da kaç tane büyük oto sanayi var diye yazmanı tavsiye ederim..sonrasında içlerinde hangi dükkanların neler için çalıştıklarına da bakıver..sonrasında kaç tanesinin Türkiye'de başka şubesinin olmadığına gerekli modifikasyonlarda kaç tanesinin yurtdışına bile yüzlerce iş yaptığına da..
ama söyliyim 1-2 saatini alır bunları internetten öğrenmek çünkü çok var.. ;)

bu arada evet 3. defa arabamı ortaya koyarım gibi basitçe bişi söyledin görmemezlikten geleyim dedim ama Cupra2'ye arabamı hiç bi zaman ortaya koymam aptal değilim sen mutlu mesut devam et arabanla.. :D

tansiyon yükselmiş yine burda :D:D tercihim 7 - DSG olurdu sanırım. Manuelle çok keyif aldığım doğru ama artık rahat da etmek istiyorum.

Komik olmuş o kadar kolay yanı kötülemek :D bakımını yaptırmayan parasına kıyamayan sanayıye gıder sonra sanzuman problemlı olur ondan sonra bırılerıde adını cıkarır ... DSG ıle ılgılı bende hıc kotu bıse duymadım burda ıstanbuldakı bostancı sanayıdede hıc bıse duymadım ankaraya ozel sanırım ... bıde emın dıılım ama turkıyenın en ıyı sanayısı en buyugu dıyede maslak ataturk oto sanayı sıtesını bılırım yanı :D

Geri
Üst Alt