Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra vites topuzu cupra r ayak dayama

bende görselliği çok seviyorum..ama o yağmurlu havalarda yada ıslak zemine basıp arabaya bindiğinde kaymıyor mu beni deli ediyor..hele pedallar o da aynı bende pedalları alırken..tırtıklı aradım aradım bulamdım kırmızı aryıordum çünkü sparco'nun işte idare ederini buldum..ama o serinin ayak dayamasını bulamadım kaldım böyle..siyah kırmızı..
ama seninkinin görselliği çok güzel..

Önce bi tampon işini hallediyımde onlarada gelıcek sıra şu sıralar cupra tampon aramaktayım :D

geçen seatta ilan vardı..400 tl idi cupra tampon..servis fiyatı..

güle güle kullan emre. çok şık olmuş. ee araba güzel olunca ne yapsan yakışıyor.

güle güle kullan emre. çok şık olmuş. ee araba güzel olunca ne yapsan yakışıyor.
abi aynısından seninde var hem rengi daha güzel sende yapmaya başlasan artık ;)

Vites topuzu yakışmış çok....:)
teşekkür ederim sanki başka araba sürüyomuşum gibi hissediyorum :D

arabanı hergün görüyom nerdeyse emre :D hayırlı olsun

kardeşim bi ben seni göremiyorum önüme felan kır bişiler yap görünce :D

ah emre ah. yapmayı bende isterimde artık arabaya zorunluluk haricinde extra bişey yapmayacağım daha doğrusu yapamayacağım. aklımda bir proje var eğer gerçekleşirse tekrardan hızlı bir modifiyeci olarak aranıza katılacağım. :D:D

Geri
Üst Alt