Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cupra vites topuzu cupra r ayak dayama

göstergeler orjinal deil sonradan yapılma başka yer olmadığı için en uygun yer orasıydı oraya monte edildi ama kafamda çok daha şık düşünceler var bakalım

yurt dışındaki yeni kasa ibizaların ortadaki havalandırma deliğine yaptırmışlar bende yaptrsam epey maliyetli mi bu iş???

kardeşim aslında asıl para tutan şey göstergeler defi marka göstergelerin tane fiyatı yanlış olmasın 350 400 tl arasında onları aldıktan sonra takımı çok pahalı deil bu işin maliyeti bu benim aklımdaki fikirde senin dediğin gibi havalandırmaya takmak ama onun içinde 60 mm lik göstergeler lazım benimkiler 52 mm 52 mm bile bu kadar pahalıyken 60mm lik çok daha pahalı bakalım ne olucak :D

Spor pedal+ayak dayama bende düşünüyorum internetten varmı tavsiye edeceğiniz uygun bi yer

kardeşim aslında asıl para tutan şey göstergeler defi marka göstergelerin tane fiyatı yanlış olmasın 350 400 tl arasında onları aldıktan sonra takımı çok pahalı deil bu işin maliyeti bu benim aklımdaki fikirde senin dediğin gibi havalandırmaya takmak ama onun içinde 60 mm lik göstergeler lazım benimkiler 52 mm 52 mm bile bu kadar pahalıyken 60mm lik çok daha pahalı bakalım ne olucak :D

defiyi şimdi öğrendim epey pahalı bi ürünmüş =) epey ucuzlarıda war ebayda ama hiç bi bilgim yok sen düşünürsen 60 mm almayı baanada sölede bnmde bilgim olsun

tamam ben bulursam sana haber vericem olmadı sende düşürsen 2 adet alırız ucuza gelir pazarlık yaparız :D:D

walla haftalar oldu arıyoruz ama bulamadık şöle bişi var boost egt afr temp oil hepsi bi arada olan göstergeler var ama tam istediğimizi bulamadık aramaya devam :D

Geri
Üst Alt