Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Jant ?

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
replica-audi-562.jpg

ben de bunu düşünüyorum arkadaşlar..fiyatını henüz bilmiyorum ama satan Vatan Caddesi'ndeymiş..bi ara gidip konuşucam..18" düşünüyorum, nasıl olur sizce?

leona yakışan jantlardan biri buda photoshoplu hali :)
2ymizxt.jpg

yok Ibrahim kayboldum ben bu jant olayının içinde :)) nasıl olsa gidiyo araç diye de acele etmiyorum.. bazen kuvvetli bir şekilde modifyem geliyo :D sonra bu kadar çeşitliliğin arasında -kararsızlığın da etkisiyle- duruluyorum :) )) sen naptın

birinin banamı ihtiyacı var sanki :) :)

@TORO BLANCO

çok güzel olmuş, harikasın dostum..zahmetin için çok teşekkürler ;)

yok Ibrahim kayboldum ben bu jant olayının içinde :)) nasıl olsa gidiyo araç diye de acele etmiyorum.. bazen kuvvetli bir şekilde modifyem geliyo :D sonra bu kadar çeşitliliğin arasında -kararsızlığın da etkisiyle- duruluyorum :) )) sen naptın

abi bence acele etmelisin aero kit i ben jantsız beyenmiyyorum orj jantşar içerde kalıyo son modeli bende beyeniyorum vern artık bi kararda takın çantları :D

arkadaşlar bilginiz olsun mıshelin marka ve diyer markalara hazirandan itibaren %14 civarında zam gelicekmiş.biraz önce bir fiyat aldım arkadaşımdan mişhelin 225/45/17 310 tl taksitli fiyatı dunlop 250tl taksitli fiyatı. isteyen olursa bu fiyatlardan yardımcı olabilirim bilginize.

arkadaşlar yorumlar öneriler için çok teşekkürler.. bu hafta kararsızlıgın etkisiyle, foto mak. lens olayına girdim jant lastikten çok çok daha masraf yaptım yani.. arada bakıyorum yine tekrar herşey için sağolun, iyiki varsınız :)

arkadaşlar yorumlar öneriler için çok teşekkürler.. bu hafta kararsızlıgın etkisiyle, foto mak. lens olayına girdim jant lastikten çok çok daha masraf yaptım yani.. arada bakıyorum yine tekrar herşey için sağolun, iyiki varsınız :)

hayırlsı abi :)

cok daha mantıklı olmus abı :) ne aldın bu arada lens olarak

Geri
Üst Alt