Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Jant ?

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
4 tanesini 1326'liraya aldım tanıdık bir lastikçiden ve tanesi 330 liraya geliyor. Sanırım daha ucuza bulması imkansız. Servisten almadım bende zaten ;) Liste fiyatı da 387 lira. Türkiye geneli bu böyledir bayiler kendi iskontosunu yapar daha uyguna verir. Ama 4 tanesini 1300'den aşşağıya bulmak çok zor. Ender abi bana haber verirsin ben konuşurum aldığım yerle ;)

Not: Ben Murat, siteden kendimi banlattırdım ders çalışayım diye, en ufak arada yine siteye giriyorum :D bu arkadaşın nicki üye olmuştu ama pek aktif değil kendisi sadece takip ediyor :)

murat bıraz alınganlık yapmıssın ama o fıyattan dusuk rakam alanlar burada yazdı.Kım ne fıyata almıs benı ılgılendırmez ben sadece ender kardesıme uafak bır hatırlatma yapmak ıstedım.

Abi servis bana 380 dedi, tanıdık bi lastikçiyle konuşmuştuk 4 tanesini 1326TL'ye aldım :)

Edit: Abi lastiğin liste fiyatı 387TL. Servisle haşır neşir olduğumdan mıdır nedir İyi fiyat veriyorlar, Bridgestone Adrenalin RE002 içinde bayi 325TL fiyat verdi servis 330'a veririz dedi :)

ya ben bide yumuşak değilde sert halini seviyorum, spor hissi veriyor o yüzden olabilir. Ama sertleşmedi araç tahmin ettiğim kadar :) Senin lastikler ne ki?
goodyear asimetrk 2 kullanıyorum

abi karar verdinmi ????

yok Ibrahim kayboldum ben bu jant olayının içinde :)) nasıl olsa gidiyo araç diye de acele etmiyorum.. bazen kuvvetli bir şekilde modifyem geliyo :D sonra bu kadar çeşitliliğin arasında -kararsızlığın da etkisiyle- duruluyorum :) )) sen naptın

Body kiti falan yaptırıp bu kadar süre Jant alamaman gercekten ilginç:) konunun her guncellendiginde açıp bakıyorum almıştır artık diye tisss yok.. Aslında yurticindeki seçenekler belli zaten on kusur sayfadir resimleri ve yorumları var..yurtdışından da getireceksen termin uzun bir an evvel siparişi geçmen lazım..keske benim bbs leri deneseydin,aero ile çok başka duracaktı..ama satıldı.
Hadi artık al su jantlari araba eskidi yavv:D

abi bbs alıcam ama burda bulamıorum heralde 1 ay içinde istanbula gelicem geldigimde orda alırım
bu iki janttan birini alıcam abi

23lfne0.jpg

szevch.jpg

replica-audi-562.jpg

ben de bunu düşünüyorum arkadaşlar..fiyatını henüz bilmiyorum ama satan Vatan Caddesi'ndeymiş..bi ara gidip konuşucam..18" düşünüyorum, nasıl olur sizce?

Geri
Üst Alt