Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

continental lastik??

Kesinlikle yanlış bir cümle abi rezalet bir lastik bendede var aynı lastik orj lastik ben bugüne kadar dunlop dedim derimde

buda kesinlikle yanlış olmuş attilacm. hem golfte hem leonda P7 kullandım ve kullanıyorum çok da memnunum.

buda kesinlikle yanlış olmuş attilacm. hem golfte hem leonda P7 kullandım ve kullanıyorum çok da memnunum.

Bizde abi 91 yılında tempra mız ile basladık pirelliye ve hiç memnun kalmadık malesef suan aracımızdada pirelli var ve suda deligibi kayıyor öyle böyle değil asırı kayma lastik 2006 model ve 15400 km yürüdü

ahahaha ne herkesin farklı tecrübeleri var :D

Arilla P7'den mi bahsediyosun? pirellinin çinturato filan gibi enteresan modelleri de mevcut. Fakat ben P7'nin iyi yol tuttugunu kefilim, 205-55-16 lastiklerle.

Bizde abi 91 yılında tempra mız ile basladık pirelliye ve hiç memnun kalmadık malesef suan aracımızdada pirelli var ve suda deligibi kayıyor öyle böyle değil asırı kayma lastik 2006 model ve 15400 km yürüdü

kardeşim her markanın her lastiği iyi yol tutmaz unutma bunu :) ama bir lastik modeli kötüdür diye alayıda kötü değildir. mesela en iyi spor lastiklerden birisi pirelli pzero dur. p7 p6 bunlar çok güzel lsatikler. ama p6000 falan rezalet.

kardeşim her markanın her lastiği iyi yol tutmaz unutma bunu :) ama bir lastik modeli kötüdür diye alayıda kötü değildir. mesela en iyi spor lastiklerden birisi pirelli pzero dur. p7 p6 bunlar çok güzel lsatikler. ama p6000 falan rezalet.

Doğrudur hepsi kötü değil ama işte artık pirelliye gönlüm el vermemeye basladı :)

tüm lastikler 40bin km.'den sonra kağuçuk özelliğini yitirmeye başlar fakat conti ler kendinide bitiriyor ve kullanıcının lastiklerini yenilenmesini sağlıyor özellikle diş aralarında çatlaklar başlıyor...aracı güçlü performans lastiği kullanan herkes lastiklerini 40bin km den sonra değiştirsin

215/55/16 lassa impetus revo (yumuşak-yüksek perfo..) kafamı karıştırdı fiyatıda güzel geldi kampanya varmış 4 lastik 760 tl.. nasıl sizce??

revoyu bilmiyorum ben sport kullanıyorum. çabuk aşınmasından şikayet edince lassa bayiideki komşum da revoyu önermedi bana. ama fiyatları michelin ve contilerden çok daha uygun olduğu kesin.

Dayım Medine'deki kuzenimden connectine uçak kargo ile 4 lastik getirtti tanesi 50TL'ye denk gelen arap parasından :D keşke benim lastikleri almadan ona danışsaydım :D:D Bizde herşey ateş pahası. Getirdiği marka sanırım çekikgözlülerindi markayı tam hatırlayamadım ama yemişim markasını 50TL/ad.

Geri
Üst Alt