Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

continental lastik??

modelini bilmiyorum malesef. ama memnun deilim. onun yerine goodyear excellence tavsiye edeirm. ben alırken aynı fiyat idi. o lastikten o kadar memnun kaldmki kışlıklarıda o yüzden good yeardan aldm.

ben 215 50 zr17 lastık kullanıyorum conticontactsport 3 memnunum 23 bın km oldu yazında kısında memnunum ama cogu kısının dedıgı gıbı bıraz cabuk erıyor sankı ama bı problemım yok cok memnunum

Murat inşallah bizi yanıltırsın, burdan birinin malını kötü diye karalamak iğrenç ötesi bir olay. Benim yüzümdeki gülümsemelerin normal hale döndüğü km'lerdesin şu an.

bende conti sport contact kullandım ve inanılmaz derece memnun kalmıştım

şöyle bi durum çıkıyor yani:
-yumuşak olması sesi kesiyo,güzel konfor sağlıyo ama hamurun yumuşaklığından dolayı çabuk bitiyor.(continental)
-sert lastikler ses yapması ve konfor eksikliğine rağmen uzun vadede perfonmasını kaybetmiyor.(lassa...)
tercih etmek gerekcek..

hamuru yumuşak olduğu sessiz olan michelin hakkında uzun ömürlü ve dayanıklı olduğunu söyleyen birçok kişi var.. bazı arkadaşlar yumuşak lastiğin uzun ömürlü olamayağını söylüyorlar! sanırım yanılmıyorsam bunu michelin markasından ayırmak gerekiyor

Bridgstone potenza çok öneriliyor..bende de sporcontact3 var..
10000km oldu henüz bir sıkıntı yok

Murat inşallah bizi yanıltırsın, burdan birinin malını kötü diye karalamak iğrenç ötesi bir olay. Benim yüzümdeki gülümsemelerin normal hale döndüğü km'lerdesin şu an.

abı bakalım zaman gectıkce gorcez ben ama bıraz hor kullandım lasstıklerı onuda solıyım ve balon falan yapmadı yarılmadı patlamadı hıc... pzerolarda cabuk bıtıyor ama en ıyı yol tutus veren lastık

continental tersine katlanabilen nadir lastiklerdendir. o yüzden balon yapması biraz daha zor gibi. Ben nefret ederek attığım tabanı düzleşmiş contilerde bile balona rastlamadım. Sanırım gezdiğin yollarda bir sıkıntı olmasa gerek. Ben contilerle birkaç kere falan lastik patlaması ile karşılaştım. Ama impetus sportları contilerden önce kullanmıştım ve gürültüsü yüzünden nefret etmiştim, 65bin km boyunca 1 kere bile patlamadı ve attığımda da hala taban dişleri olması gerekenin üstündeydi.

Naçizhane fikrim, 30binden sonra nerede yoldan çıkarım diye en pahalı lastik olan contilere sahip olmaktansa, 45bine kadar ekonomik lassa impetuslara gezerim gürültüye başladığı anda da yollarım çöpe ve aradaki fark da cebimde kalır.

Mesela Pirelli de serttir ama uzun süre yol tutuşu başarılıdır, bitmez hemen, özellikle p7'ler.

Geri
Üst Alt