Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

coilover

hasanaco

Kayıtlı Üye
coilover hakkında acı gerçek

coilover istanbuldan perşembe günü geldi.ama garantiden değişmedi çünkü ben içini açtırdığım için.onlarda bana yol gösterdiler ve nam amortisörde tamir ettirdiler az bi ücretle.coiloverları perşembe günü taktırdım gayet iiyi çalışıyordu.eve geldim aracımı park ettim.cuma günü çalıştırdım hareket ettim herşey çok iyi.1-2 tur gezdim arkdaşlarının yanına gittim sonra aracı çalıştırdım yürücem aynı ses gene gelmeye başladı.tabi benim canım gene sıkıldı.cumartesi ses çoğaldı.bugün nam amortisörün sahibi nizam ustayla görüştüm durumu anlattım oda bana z rotunu kısalt dedi ozaman sorun çözülecek dedi.dikkatimi çeken şey bana dediki biz sadece senin sol amortisörünü tamir ettik dedi.işin ilginç yanı benim sağ amortisörden de ses geliyodu.ama perşembe günü taktığımda hiç ses gelmedi.şimdi ikisindende geliyo.birde dediki aracı alçaltırsan z rotunun arızasını anlarsın dedi yüksekteyken araça ses yapmaz dedi.bu z rotunun kısasını nerden bulabilirim.sizce sölediği mantıklımı.çözüm olabilirmi..

bağlantı noktalarını kontrol ettir..tam sıkılmamış olabilir..onları taktırdığında onunla birlikte takazları lastikleri değiştirdin mi..?

Allah Allah..
hiç sevmiyorum bu işi..amortisör değiştirme işini çekiçle yapıyorlar ya...tak tak tak güm..alttan vuruyorlar üsten vuruyorlar darbe üstüne darbe..otrumamış olabilir tam olarak yerine..bir uğra bir daha göstersene..yaptığın yere..geçmiş olsun umarım önemli değildir

Allah Allah..
hiç sevmiyorum bu işi..amortisör değiştirme işini çekiçle yapıyorlar ya...tak tak tak güm..alttan vuruyorlar üsten vuruyorlar darbe üstüne darbe..otrumamış olabilir tam olarak yerine..bir uğra bir daha göstersene..yaptığın yere..geçmiş olsun umarım önemli değildir

gösterdim abi bişey yok dedi.bana ama tamirci tanıdığım tekrar göstercem bakalım.ama burda bilgilenmek istedim.

gösterdiysen yorumları bir bekle..bi de bazen arkadaş dışında da bir yerlere gitmek gerekiyor..

coilover üst ve alt salyangoza oturmamış olabilir oturmayınca ses yapar bide ilk baklalara hortum geçirin üst alt kulelere oturduğuna emin olun ses kesilecektir....

coilover üst ve alt salyangoza oturmamış olabilir oturmayınca ses yapar bide ilk baklalara hortum geçirin üst alt kulelere oturduğuna emin olun ses kesilecektir....

hortumda yıpranma olmuyor mu zamanla..bunu coil dışında yaylara da yapmak mümkün mü

Ürünü sıfır mı aldınız ikinci el mi?

hortum takmayı dene,sıfırmı ikinci elmi sölemememişin ama coil amortisörleri saglam mı,yuvaya tam oturulup oturulmadıgına tekrar baktır leon 1p olsa bile 2-3 farklı eibach ın 50-55 yada 45-55 mm arası olması lazım değişen ölçüleri var.1.2 1.4 1.6 1.9 2.0...

Geri
Üst Alt