Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

coilover

hortumda yıpranma olmuyor mu zamanla..bunu coil dışında yaylara da yapmak mümkün mü

her yayda hortum kullanılabilir sesi izole eder yıpransada sıkıntı yaratmaz... bide yaylar üst alt salyangoza bazen oturtulmuyo üst kulelerde yayların oynamaması için oturması gereken bi salyangoz olur o yerine oturtulmalı ve hortumda kullanılırsa üst baklaya daha da güzel olur

her yayda hortum kullanılabilir sesi izole eder yıpransada sıkıntı yaratmaz... bide yaylar üst alt salyangoza bazen oturtulmuyo üst kulelerde yayların oynamaması için oturması gereken bi salyangoz olur o yerine oturtulmalı ve hortumda kullanılırsa üst baklaya daha da güzel olur

teşekkür ederim bende de bi esneme sesi var..büyük bir bölümü giderdim bir de ona bakayım

sıfır aldım.bugün gittim.baktılar.durduk biraz bekledik yapmadı ama.yarın sabah önemli olan.denicem tekrar olursa.coiloverlar servise gönderilcek..hayırlı bakalım..beklemekten başka çare yok...

neden olmadı sorun neymiş...çok üzüldüm..sebep söylediler

bence aldığınız bayiinin adını burada paylaşın ki bizden birileri de mağdur olmasın..

geçmişolsun hasan sorunun halloldumu ?

Bayinin ismini paylaşmalısın ne olursa olsun insanlar böyle aldatılamaz çinde üretilen birçok a kalite ürün var orda üretilenler malzemesi doğru seçildiği taktirde sıkıntı yaratmaz kesinlikle çinlilere ne malzeme verirsen ona göre yaparlar bu bi gerçek ithalat yapan birçok firma sahibi abim var babamda gitti çinde inceledi adamlar çok kaliteli mallar da imal ediyo bunun onlar için avantajı düşük maliyetli işçilik fakat bizim insanlarımız bu işçiliğin yanında birde kötü kalite malla az yatırımla fazla iş çıkarmaya çalıştığı nzaman bunlar yaşanıyor çok geçmiş olsun firma ismini burda paylaş ve bence bu konunun üzerinde dur 50mm ile 55mm arasındaki farklları kapatmak için araya yüzük konuyor ve durumu çözüyor hortum takmayı denedin mi?

Bayinin ismini paylaşmalısın ne olursa olsun insanlar böyle aldatılamaz çinde üretilen birçok a kalite ürün var orda üretilenler malzemesi doğru seçildiği taktirde sıkıntı yaratmaz kesinlikle çinlilere ne malzeme verirsen ona göre yaparlar bu bi gerçek ithalat yapan birçok firma sahibi abim var babamda gitti çinde inceledi adamlar çok kaliteli mallar da imal ediyo bunun onlar için avantajı düşük maliyetli işçilik fakat bizim insanlarımız bu işçiliğin yanında birde kötü kalite malla az yatırımla fazla iş çıkarmaya çalıştığı nzaman bunlar yaşanıyor çok geçmiş olsun firma ismini burda paylaş ve bence bu konunun üzerinde dur 50mm ile 55mm arasındaki farklları kapatmak için araya yüzük konuyor ve durumu çözüyor hortum takmayı denedin mi?
sorun şimdilik düzeldi.ama ilerde neler olucak bilemem.ben bu ürünü bi tanıdığımın vasitasıyla aldım.onun aldığı yer DP TUNİNG orayla görüştüm ağzımın payını aldım..kısacası adamlar her konuda kendilerini haklı çıkarıyolar..izmirde oturmasam sorun olmazdı.bi şekilde hallederdim istanbulda olsam..artık yapılacak ne varsa yapıcam tabi hukuk benden yana olursa...

Geri
Üst Alt