Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning ???

Mehmet bi arkadaşım a5 ine senin dediğin yerde abt chip yaptırdı.ne kadar kıyas kabul eder bilmiyorum ama o 3000 lira gibi bi fiyata yaptırmıştı.180 beygir stock araç 275 beygir oldu.tork unu bilmiyorum.6 7 ay geçti aradan ve daha hiç problem yaşamadı ancak onun aracıda bizim leonlar gibi önden çeker olduğu için yüksek beygir ve torkta kalkışlarda ve ara hızlanmalarda çok sardı tekerlekler.tabiki 1.4 1.6 gibi motorlarda bu verileri yakalamak imkansız gibi birşey ancak arkadaşlarındada dediği gibi yapılan yazılım çok uç noktalarda olmamalı bencede.hem araçın aksamında bi problem yaşamazsın hem de kalkışlarda yada hızlanmalarda arkadaşımın aracındaki gibi can sıkıcı bi durum oluşmaz

ABTden A3 1.4TSI'a yazılım yaptıran biri sorun yaşıyor epeydir..hala da sürüyor bildiğim kadarıyla..

Teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için...
O zaman artık yol göründü gibi Yiğit arkadaşın yaptırdığı yere doğru.. :)

Benim ki superchips gayet memnunum..

yıgıtcım benım aracı nasıl degerlere cıkartabılırız saglıklı sekılde ama soyle bır durum var aracın garantısı bıttıkten sonra bı sorun cıkarsa pahalıyada patlayabılır...

Şemun garanti bittikten sonra turbon stock halde patlarsa da pahalıya gelecek ama şunu söyliyim..aracın eğer düzgün bakım yapılmışsa 3 sene de %70 iyi niyet indirimi var bu tarz durumlarda kaynak sağlam bu bilgi konusunda..ya da para verip 2 sene daha mekaniği garanti altına aldırırsın olur biter abi..ne kadar güç alınır onu öğrenirim abi atmıyım şimdi hiç..çünkü hiç sormadım bilgim yok o konuda..

Mehmet bana yarın saat 3-4 gibi PM atar mısın arayım Barbaros abiyi unutabilirim çünkü..

yıgıtcım benım aracı nasıl degerlere cıkartabılırız saglıklı sekılde ama soyle bır durum var aracın garantısı bıttıkten sonra bı sorun cıkarsa pahalıyada patlayabılır...

Şemun bence cupra konusunda bir Zafer abi ile görüş..

abıcım servısten garantıyı uzatmak ıcın gorustum 2 yıl ıcın 2370ytl ıstedıler ondan vazgectım...
zaten su anda dusunmuyorum chıp ı daha dogrusu kararsızım arac cok sarıyor cunku ama sadece merak ettıgım nasıl degerler yakalayabılırız..

---------- Post added at 00:54 ---------- Previous post was at 00:54 ----------

Şemun bence cupra konusunda bir Zafer abi ile görüş..

zafer abının arac saatlı bomba gıbı:)

Kaan abi sana dargınım zaten bu konuda..
sana indirim ayarladım Barbaros abiyle konuşup sonra arayıp Superchips yaptırdın dedin bana.. :D :D

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:54 ----------

valla Şemun yazılım olmayan Cupra pek bi azdır herhalde piyasada..

ayrıca turbo sorun çıkarcaksa iyi bakmazsan stock halde de çıkarabilir abi unutma..

Geri
Üst Alt