Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning ???

Şemun garanti bittikten sonra turbon stock halde patlarsa da pahalıya gelecek ama şunu söyliyim..aracın eğer düzgün bakım yapılmışsa 3 sene de %70 iyi niyet indirimi var bu tarz durumlarda kaynak sağlam bu bilgi konusunda..ya da para verip 2 sene daha mekaniği garanti altına aldırırsın olur biter abi..ne kadar güç alınır onu öğrenirim abi atmıyım şimdi hiç..çünkü hiç sormadım bilgim yok o konuda..

Mehmet bana yarın saat 3-4 gibi PM atar mısın arayım Barbaros abiyi unutabilirim çünkü..

mesela turbo patladı değişmesi gerekiyo..
bu tarz durumlarda %70 abi ama söylediğim gibi bakımlar düzgün yapılmışsa vs..

yarın İsmail usta gelirse ona sorabilirsin Mert abim..

Bak senin kafa daha şimdiden gitti 4 mesaj önce yazdığını inkar ediyorsun :D

ben %100 gibi anladım abi..
evet arkasındayım onların.. :)

Semun yenı cupra sahıbı b cok arkadasım var ve bunlardan bırıde de yıne barbaros abıde yaptırdı yazılımını,arabada komple 76lık egsoz,kutuıcı fıltre,Forge DV,ve upgradelı benzın pompası var.Degerler asagıdakı gıbı

Yellow-Cupra-Dyno_1861015.htm

http://photos.streetfire.net/photo/Yellow-Cupra-Dyno_1861015.htm

cok guzel degerler can sagolda pekı bu guce ulasmanın malıyetı nedır...??
aslında sadece yazılım yeterlı olabılır ama sonucta aracı tek ben kullanmıyorum...

cok guzel degerler can sagolda pekı bu guce ulasmanın malıyetı nedır...??
aslında sadece yazılım yeterlı olabılır ama sonucta aracı tek ben kullanmıyorum...

Sadece yazılımla 290-300 bg alabılırsın semun,bunun yanında Forge Dv almak zorundasın cunku yazılım sonrasında orjınal DV dayanmıyor ve yırtılıyor.Yazılım barbaros abıde 800 lıra Cupra ıcın,eger stage 2 (egsoz+pompa sart) ıstersen (benzın pompası ve montajı + stage 2 yazılım ) 1900 tl,Forge DV de kendı sıtesınde 250 $.

unuttum aramayı şimdi arayıp öğrencem..

nereye yazdın la fiyatları güçleri.. :)

o zaman TSI'yı yazıyoruz Mehmet'in.. :)

Geri
Üst Alt