Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi

Canede

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok samimi bir arkadaşım, arabasına film çektirmek istiyor. Arkadaşım Adapazarında, ama istanbul ve ankarayada bunun için gelebilir..%40 koyulukta M3 cam filmi düşünüyor. Araba 2009 Passat. Piyasada cam filmi fiyatları nasıl? Hangi firmaları önerirsiniz? Önerileriniz benim için çok önemli.

marka vermek ne kadar dogru bılmıyorum ama lu... markası gayet ıyı dıye bılıyorum yaptıran arkadaslarım var hıcte pısman olmadılar on cam harıc 4 ay once 25o lıra gıbı bı rakam vermıslerdı...

M3 derken 3M mi. ??
3M ön cam dahil komple aşağı yukarı 600Lira vermesi gerekebilir..
ama 3M istemezse benim filmleri yaptırdığım yerin telini verebilirim Feneryolu'nda..

Normal bir camcı isterse eğer Adapazarı'nda Malkoçoğlu cam var, 2 kez film çektirmiştim gayet idi işciliği vardı kapı panzotlarını sökerek yapıyorlar komle. Adresi Sakarya Emliyet binasının 200 m gerisinde ( E-5 den doğru gelirken ) Fiyatı araca göre değişiyor ama 160 TL idi en son

M3 derken 3M mi. ??
3M ön cam dahil komple aşağı yukarı 600Lira vermesi gerekebilir..
ama 3M istemezse benim filmleri yaptırdığım yerin telini verebilirim Feneryolu'nda..

Evet yiğit 3M..

fiyat olarak S...X firması 400 TL fiyat vermiş sizce fiyat iyimi

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

Normal bir camcı isterse eğer Adapazarı'nda Malkoçoğlu cam var, 2 kez film çektirmiştim gayet idi işciliği vardı kapı panzotlarını sökerek yapıyorlar komle. Adresi Sakarya Emliyet binasının 200 m gerisinde ( E-5 den doğru gelirken ) Fiyatı araca göre değişiyor ama 160 TL idi en son

Serbay abi bahsettiğin camcıda filmin belirli bir markası varmı?

bence s....x yerıne ll....r daha uygun bıde ona sor ıstersen

ziebartta ön cam hariç 400 liraya felan yaptırabilirsin. Lumar istiyosan üsküdar taraflarında lumar ahmet diye bi yer var kaliteli işçiliklerinin oldugunu duymustum zaten meşhurdur istanbul'da. 250-300 lira gibi bi maliyeti olacaktır. Lumar'da kaliteli markadır. Şu an aracımda ziebart kullanıyorum oldukça memnunum

Valla filmin markasını bilmiyorumda ithal kaliteli cizilmez cam kullanıyoruz vs demişlerdi.

Telefon numarası : 0(264) 241 26 16
Fatih yada Ümit bey.

Sonax sadece öne 250Lira civarı bi para istiyo ki bu iyimser olanlar tarafından verilen fiyat..eğer öyleyse iyi valla..

Geri
Üst Alt