Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi

benim burda üsküdar da cam filmcim var, lumar film kullanıyor ve işcilikleri mükemmel, ön cam hariç 300TL ye yapıyor ve her türlü malının ve işcilğinin arkasında zaten ben yolladıktan sonra aksi imkansız tabi.. istanbula gelirseniz yerini numarasını veririm, boşa gidip o malum markalara bi dünya para vermeyin..

Bu arada ziebart ömür boyu garanti veriyo. liste fiyatı 589 Liraymış :) ben pazarlıkla 400 liraya indirdim 15 gün önce uygulattım. 3 gün camları açmadım

çok paralar ya polıs bı cısse bıttı 300 400 tl gıt kendın al cek camlara nolcak cızılıerse bı daha alırsın cekrsın.

uygun fiyata ben de yardımcı olurum..

Bu arada ziebart ömür boyu garanti veriyo. liste fiyatı 589 Liraymış :) ben pazarlıkla 400 liraya indirdim 15 gün önce uygulattım. 3 gün camları açmadım

3gün mü kapalı kaldı..
biraz uzunmuş sanki bakkallardaki siyah poşeti cama yapıştırıp 3 gün açmasan o da ömürlük yapışır yahu.. :D

bendeki tonu oldukça açık, eğer polis bişey derse sökerim bir daha da cam filmi falan uğraşmam sanırım. Şu ana kadar hiç cam filmine laf söyleyen çıkmadı daha. Bizim burada haftada bir iki çevirmeye durmasam bile muhakkak girerim. Araçda bayan ve çocuk olduğunu farkedince durdurmayıp gönderiyorlar zaten.

3gün mü kapalı kaldı..
biraz uzunmuş sanki bakkallardaki siyah poşeti cama yapıştırıp 3 gün açmasan o da ömürlük yapışır yahu.. :D

3 gün açma dedi yigit ama ben 1,5 2 gün tek dayanabildim malum havalarda sıcaktı o zamanlar :)

abi 3 gün çok gereksiz zaten..
özellikle yaz mevsiminde yaptırdıysan bi gündüz kapalı kalsa kafi..

benim burda üsküdar da cam filmcim var, lumar film kullanıyor ve işcilikleri mükemmel, ön cam hariç 300TL ye yapıyor ve her türlü malının ve işcilğinin arkasında zaten ben yolladıktan sonra aksi imkansız tabi.. istanbula gelirseniz yerini numarasını veririm, boşa gidip o malum markalara bi dünya para vermeyin..

tamam kardeşim, ben arkadaşımla konuşayım, istanbula gelebilirse senden telefon adres alalım, değerlendirmeye alsın arkadaşım

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

yiğit marka ve fiyat bilgin varmı? bütün seçenekleri değerlendirmek istiyoruz. Sana zahmet

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 12:00 ----------

bendeki tonu oldukça açık, eğer polis bişey derse sökerim bir daha da cam filmi falan uğraşmam sanırım. Şu ana kadar hiç cam filmine laf söyleyen çıkmadı daha. Bizim burada haftada bir iki çevirmeye durmasam bile muhakkak girerim. Araçda bayan ve çocuk olduğunu farkedince durdurmayıp gönderiyorlar zaten.

Geçenlerde bir polis memuruyla muhabbet ettik, %40 koyuluğa kadar bişey demiyorlarmış Faruk abi.

---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

hala lazımsa telefonlaşalım erdem

tamam Levent abicim irtibata geçeceğim seninle.

Geri
Üst Alt