Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi

Valla en mantıklısı ön yarım yanlara 2 benden söylemesi. Benim ön yarım yanlar 1 ama yanlar 2 daha iyi. Kesinlikle yanlar 2 ön yarıjm olursa çok fark olur da sırıtır mı diye düşünme, zaten yarım numara camdaki yeşilliği direk alıp açık bi siyaha çeviriyo.

Yarın gelcem Eryaya 3 gibi ama o saate kadar başlanmıış olur heralde filmler yapılmaya :)

yavru senin 3 benim 2 aşağı yukarı..
yarın bakar karar verirsin ben olsam ön yarım yanlara 3 yapardım ama..
gece geri geri giderken biraz dikkat etcen park sensörüne güvencen kardeşim..

Yiğidom ozaman yarın karar vericez cam filmine alışığımda sadece ön tarafı hiç yapmadım ondan kafam karışıyo... =)

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

Valla en mantıklısı ön yarım yanlara 2 benden söylemesi. Benim ön yarım yanlar 1 ama yanlar 2 daha iyi. Kesinlikle yanlar 2 ön yarıjm olursa çok fark olur da sırıtır mı diye düşünme, zaten yarım numara camdaki yeşilliği direk alıp açık bi siyaha çeviriyo.

Yarın gelcem Eryaya 3 gibi ama o saate kadar başlanmıış olur heralde filmler yapılmaya :)

Aynen Melih sabah 9.30 da ordayım ben sen gelene kadar belki biter... =)

araban Leon'dan aynı zamanda yüksek ya onun için diyorum la geri geri olayını..
yarın sen kendini bana bırak o zaman deniz manzaram hallederiz.. :D :D

doukan arka yan ve en arka cam 1 (çünkü orj.dan zaten üstünde 1 numara var)
ön yanlar 2
en ön cam 0.5
yeterince siyah olur polisle de fazla bi sorun yaşamazsin.

Valla benim yorumum ön camda filmden uzak duruyorum kendi aracım içinde aynı şekilde düşünüyorum. O yüzden bu konuda benden yorum pek bekleme Doğu :)

doukan arka yan ve en arka cam 1 (çünkü orj.dan zaten üstünde 1 numara var)
ön yanlar 2
en ön cam 0.5
yeterince siyah olur polisle de fazla bi sorun yaşamazsin.

Volkan yanlar 2 olsun diyorum önlerde 1...

0.5 yapsam ön tarafı içerden dışarıyı görmek akşamları zorlaşırmı dışardakiler önden beni görmesede olur...

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

Valla benim yorumum ön camda filmden uzak duruyorum kendi aracım içinde aynı şekilde düşünüyorum. O yüzden bu konuda benden yorum pek bekleme Doğu :)

Abicim hiç bu zamana kadar ön tarafı yaptırmadım ama beyaz die şimdi istiyorum açıkcası o yüzden senin fikrin benim için önemli yorum yapmanı rica ediyorum... =)

Volkan yanlar 2 olsun diyorum önlerde 1...

0.5 yapsam ön tarafı içerden dışarıyı görmek akşamları zorlaşırmı dışardakiler önden beni görmesede olur...

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

Abicim hiç bu zamana kadar ön tarafı yaptırmadım ama beyaz die şimdi istiyorum açıkcası o yüzden senin fikrin benim için önemli yorum yapmanı rica ediyorum... =)

valla doğu ön cam hariç benimkiler sana dediğim şekilde...ve ben leonda bu şekilde herhangi bi yerde aydinlatma işiği olmadiğinda sağimi solumu arkami görmekte zorlaniyorum..
yanlar komple 2 pek mantikli gelmedi bana...çünkü aracina tam tepeden güneş vurduğunda tam yandan baktiğinda aracinin arka kısmı daha koyu duracak...benim için bu önemli açikçasi...seni rahatsiz etmezse bu durum komple 2 düşünebilirsin tabiki

valla Dou yarın yarım yaparsan ön camı duruşuna ve karanlığına göre ben de düşünücem öne bende yok çünkü..polislerle sorun yaşamamak için yaptırmadım..

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

Dou arkalar renkli mi senin Leon'lar gibi..
eğer öylese kombinasyon yapmak gerekicek zaten..

Geri
Üst Alt